شبکه های اجتماعی
خبرنامه
پست الکترونیک
تلفن همراه

چهار شنبه 05 شهریور 1393
0
تعداد بازدید : 2281

به بهانه سرنگونی پهپاد اسرائیلی

چند روز پیش خبری با تیتر سرنگونی پهپاد اسرائیلی در نزدیکی نطنز، اصلی‌ترین تاسیسات غنی‌سازی اورانیوم ایران، توسط پدافند نیروی هوافضای سپاه بر روی سایت‌ها و خبرگزاری‌ها رفت که بارقه‌ای از نشانه‌های توانمندی ایران را برایمان به ارمغان آورد و همگان را معترف به توان موشکی سپاه ایران کرد ... که این تنها نشانه‌ای کوچک از مجموعه تلاش‌هایی است که پایانی بر آن متصور نیست.

هرچند آنچه پیش آمد همان بود که می‌بایست و در ظن و گمان ایرانیان جز این نبود اما فریاد "خدا قوت" ما نیرویشان را مضاعف می‌کند ... ان‌شاءاله.
تا نه تنها خودمان بدانیم که جهانیان بدانند ایران بر پایه ملتی استوار است که انقلابشان را دوست می‌دارند. و اسرائیل نیز بداند که پاسخ ایران چه سپاه، چه ارتش و چه دیگر نیروهای مسلح آن به تجاوزات اسرائیل همان پاسخ سرلشگر جعفری است در پاسخ به پرسش خبرنگار خارجی مبنی بر اینکه اگر هواپیمای اسرائیلی وارد خاک ایران شود و
۱۰ بمب خود را بر روی شهر شما بریزد با چه می‌خواهید این هواپیما را منهدم کنید؟ که گفت: مهم نیست که این هواپیما چند عدد بمب و کجا می‌ریزد؛ مهم این است که موقع برگشت این هواپیما، اسرائیلی وجود نخواهد داشت که در آن فرود بیاید.

                                                                                                                                                                                       رضا محمدیان
                                                                                                                                                                                       93/06/05
ارسال نظر
نام شما:
 
پست الکترونیک:
وب سایت:
متن:

.
کد امنیتی را وارد کنید: