شبکه های اجتماعی
خبرنامه
پست الکترونیک
تلفن همراه

دوشنبه 28 تیر 1400
0
تعداد بازدید : 37
استاندار فارس:

تامین هزینه خرید دستگاه ترموپتراپی به منظور درمان بیماران مبتلا به سرطان پیگیری شد / تامین اعتبار برای تکمیل پروژه های آبرسانی روستایی و پرداخت حقوق آبداران در دستور کار قرار گرفت

استاندار فارس در دیدار با محمد باقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به اینکه تهیه دستگاه ترموتراپی با هدف درمان بیماران مبتلا به سرطان در جنوب کشور برای بیمارستان نمازی خریداری شده است، عنوان کرد: این دستگاه خریداری شده اما در حال حاضر ۲۶ میلیارد تومان از هزینه آن به صورت بدهی دانشگاه علوم پزشکی شیراز باقی مانده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس دکتر عنایت الله رحیمی در دیدار با محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به اینکه تهیه دستگاه ترموتراپی با هدف درمان بیماران مبتلا به سرطان در جنوب کشور برای بیمارستان نمازی خریداری شده است عنوان کرد: این دستگاه خریداری شده اما در حال حاضر 26 میلیارد تومان از هزینه آن به صورت بدهی دانشگاه علوم پزشکی شیراز باقی مانده است. مقرر شد با مساعدت دکتر نوبخت این بدهی باقی مانده نیز پرداخت شود.

تامین اعتبار برای نیروهایی که در مدارس امین حضور پیدا می کنند و کمک دولتی به ساخت حوزه علمیه امام موسی کاظم(ع) که در سه فاز احداث شده و با کمک خیرین و حمایت نماینده ولی فقیه در استان فارس در فاز اول  70 درصد و در دو فاز دیگر 40 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است از دیگر موارد مطرح شده در این دیدار بود.

استاندار فارس همچنین در دیداری که با دکتر اکرمی خزانه دار کل کشور داشت موضوع تخصیص اعتبارات و نقدینگی در خزانه استان برای پرداخت هزینه های عمرانی و جاری مذاکراتی انجام داد و دستورات تامین اعتبار نیز صادر شد.

موضوع آبرسانی به ویژه پروژه های نیمه تمام آبرسانی به مناطق روستایی، آبرسانی سیار، کرایه چاه های کشاورزی و پرداخت حقوق آبدارن مناطق مختلف استان که زیر مجموعه شرکت آبفا هستند از دیگر موضوعاتی بود که دکتر رحیمی خواستار تخصیص اعتبار به آنها شد.

ارسال نظر
نام شما:
 
پست الکترونیک:
وب سایت:
متن:

.
کد امنیتی را وارد کنید: