شبکه های اجتماعی
خبرنامه
پست الکترونیک
تلفن همراه

پنجشنبه 24 تیر 1400
0
تعداد بازدید : 60
سالن ورزشی ۶۰۰۰ نفره شیراز افتتاح شد

استاندار: سرانه ورزشی فارس در دولت تدبیر و امید دو برابر افزایش پیدا کرده است

سالن ورزشی ۶۰۰۰ نفری شیراز با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی در مراسم افتتاح سالن ورزشی شش هزار نفره شیراز با بیان این که طبق وعده ای که به مردم فارس و شیراز دادیم تلاش زیادی برای تکمیل و بهره برداری از این سالن ورزشی انجام شده و اعتبارات زیادی به آن اختصاص یافته است، اظهارداشت: سالن شش هزار نفره شیراز یکی از پروژه های مورد نیاز این استان بود تا بتوانیم ورزش های سالنی را در چارچوب استانداردهای بین المللی در شیراز به عنوان قطب خدمات رسانی به منطقه جنوب کشور حمایت کنیم.

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان فارس با اشاره به این که سال ورزشی شش هزار نفره  شیراز در زمینی به مساحت 16 هزار متر و زیربنای کل 19 هزار مترمربع به بهره برداری رسیده است، گفت: ساختمان اصلی این سالن ورزشی، 16 هزار 885 مترمربع مساحت دارد و ساختمان های جنبی آن نیز دو هزار و 115 مساحت دارند.

وی با بیان این که برای ساخت این سالن ورزشی تاکنون 80 میلیارد تومان هزینه شده است که با محاسبات روز این پروژه قیمت بسیار بالاتری خواهد داشت، گفت: فاز یک این سالن امروز افتتاح شد و زمین مورد نیاز برای سایر نیازمندی های پروژه مانند پارکینگ استحصال و قراردادهای لازم هم منعقد شده و در آینده نزدیک احداث می شود.

استاندارفارس با تاکید بر این که سرانه ورزشی سرپوشیده و سر باز این استان در هشت سال گذشته به دو برابر افزایش پیدا کرده است، تصریح کرد: هنوز به استانداردهای لازم در زمینه سرانه ورزشی نرسیده ایم؛ اما یک جهش دو برابری داشته ایم.

دکتر رحیمی ادامه داد: در مراسم امروز با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور علاوه بر افتتاح سالن شش هزار نفره، 12 پروژه را به صورت هم زمان افتتاح می کنیم که شامل دو زمین چمن بزرگ، هشت زمین چمن کوچک و سالن های دیگری در شیراز و سایر شهرستان های استان فارس می شود.

ارسال نظر
نام شما:
 
پست الکترونیک:
وب سایت:
متن:

.
کد امنیتی را وارد کنید: