شبکه های اجتماعی
خبرنامه
پست الکترونیک
تلفن همراه

چهار شنبه 23 تیر 1400
0
تعداد بازدید : 37
استاندار فارس تاکید کرد:

استفاده از ظرفیت های انسانی و مدیریتی برای حل مشکلات

استاندار فارس گفت: در پاسخگویی به نیازمندی مردم به خدمات تامین اجتماعی باید تلاش کرد و این روند در فراز و نشیب های سیاسی و اقتصادی نباید کند شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت اله رحیمی در جلسه دیدار با مدیرکل و معاونین تامین اجتماعی فارس با گرامیداشت هفته تامین اجتماعی و با تقدیر از تلاش های این مجموعه در رسیدگی به امورات درمانی مردم گفت: خوشبختانه خدمات رسانی در این مجموعه به شکل مناسبی در حال توسعه است اما همچنان باید در توسعه فعالیت های پوششی تلاش کرد.

وی احداث بیمارستان شماره دو تامین اجتماعی در شیراز را از جمله ضرورت های کاری برای افزایش رضایت مندی در این مجموعه عنوان کرد و افزود: امیدواریم مراحل اجرای این طرح با سرعت بیشتری ادامه یابد و این طرح در افزایش رضایت مندی مردم نقش موثری دارد.

نماینده عالی دولت در استان با اشاره به راه اندازی دفتر نمایندگی تامین اجتماعی در شهر صدرا خاطر نشان کرد: در پاسخگویی به نیازمندی مردم به خدمات تامین اجتماعی باید تلاش کرد و این روند در فراز و نشیب های سیاسی و اقتصادی نباید کند شود.

رحیمی حمایت از اشتغال و سلامت را از دیگر اهداف این سازمان عنوان کرد و گفت: برخی سیاست های کلان اقتصادی و سیاسی باید در دولت آینده مورد بازنگری قرار گیرد تا در رفع مشکلات مردم موثر واقع شود.

وی استفاده از ظرفیت های انسانی و مدیریتی را از دیگر راهکارهای موجود برای حل مشکلات در این بخش عنوان کرد و گفت: تامین استقلال و به روز رسانی خدمات در اولویت کاری باشد و تلاش برای کسب رضایت مندی محور فعالیت ها باشد.

گفتنی است این جلسه با ارائه گزارش مدیر کل تامین اجتماعی استان پایان یافت.

ارسال نظر
نام شما:
 
پست الکترونیک:
وب سایت:
متن:

.
کد امنیتی را وارد کنید: