شبکه های اجتماعی
خبرنامه
پست الکترونیک
تلفن همراه

چهار شنبه 16 تیر 1400
0
تعداد بازدید : 36
استاندار فارس:

همفکری و هماهنگی ضامن موفقیت در سند فرهنگی است

استاندار فارس گفت: وجود برنامه و سند، نقشه راه را برای حرکت و فعالیت متولیان مشخص می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس عنایت اله رحیمی در جلسه شورای فرهنگ عمومی با گرامیداشت هفته فرهنگ مالیات و با اشاره به تدوین سند فرهنگی استان‌ و مباحث و اهداف در نظر گرفته شده در این سند گفت:  موضوع فرهنگ و تحول در آن باید از تک تک افراد جامعه آغاز شود و این روند با توجه به نگاه های متعالی در این حوزه ارزشمند است.

وی با اشاره به بیانیه رهبر معظم انقلاب در خصوص گام دوم انقلاب گفت: تعالی انسان هدف اصلی این بیانیه به شمار می رود و این هدف ترسیم شده در سند فرهنگی کشور باید به مرحله اجرا برسد.

نماینده عالی دولت در استان فارس خاطرنشان کرد: وجود برنامه و سند، نقشه راه را برای حرکت و فعالیت متولیان مشخص می کند و در این راستا نیز باید ارزیابی و نظارت مستمری وجود داشته باشد.

رحیمی افزود: ظرفیت ها و توانمندی های فرهنگی در این سند دیده شده و در این راستا باید بعد از اقدام و اجرا سند، باز طراحی های لازم انجام پذیرد.

استاندار فارس با تقدیر از تلاش های انجام گرفته در تدوین این سند اظهار داشت: هماهنگی و همفکری لازم در این سند ضامن موفقیت آن به شمار می‌رود و با تعیین وظایف مشخص هر دستگاه و اعتبارات لازم برای آن، دغدغه های اجرایی کاسته خواهد شد.

گفتنی است این جلسه با بررسی سند فرهنگی استان‌ پایان یافت.

ارسال نظر
نام شما:
 
پست الکترونیک:
وب سایت:
متن:

.
کد امنیتی را وارد کنید: