شبکه های اجتماعی
خبرنامه
پست الکترونیک
تلفن همراه

دوشنبه 31 خرداد 1400
0
تعداد بازدید : 183

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

بسمه تعالی
من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

مــــردم شــــریف و بــــزرگــــوار شــــهر شــــیراز
دوســــتان و همــــراهان عــــزیــــز

به فرموده رهبر فرزانه انقلاب (مدظله العالی) انتخابات چون آب تازه، شجره طیبه انقلاب را حیــاتی دوبــاره می‌بخشــد و این ســنت حســـنه و ودیعـــه ارزشـــمند امـام راحـــل عظیم‌الشأن همـــواره در مـراحل مختـلف بیـــمه‌گر مســـیر خطـــیر حرکـت نظـام بــوده و خواهد بود.

اینک که فراتر از برخی تحلیل و بدخواهی‌ها، در 28 خرداد 1400 شاهد حماسه این حضور و میثاق دوباره بودیم، ضمن شکرانه به درگاه پروردگار متعال و درود به روح امام خمینی (ره) و شهدای والامقام و آرزوی طول عمر بابرکت برای رهبر فرزانه انقلاب، بر خود لازم می‌دانم که مراتب قدردانی و تشکر را از مردم شریف و مؤمن شهر شیراز، علمای گرانقدر، مجموعه هیئات مذهبی، نیروهای انتظامی و امنیتی و اقشار مختلف اجتماعی به ویژه پاکبانان عزیز و زحمتکش را ابراز داشته و از اعتماد ارزشمند و گرانبهای ایشان خاضعانه سپاسگزاری نمایم.

با شما شهروندان فهیم عهد و پیمان می‌بندم که اعتماد گرانبها و ارزشــمندتــان را خالصـــــانه و مجــــــدانه در مســــــیر توســــعه، رشـــــد و آبادانــی بیـش از پیــش شـــــیراز، سومین حرم اهل بیت (علیهم السلام) و مرکز فرهنگ و هنر و ادب ایران عزیز بکار گیرم.

اینجانب با تبریک به دیگر منتخبان راه یافته به شورای اسلامی شهر شیراز در دوره ششم، لازم می‌دانم از همه داوطلبین محترم که با حضور مسئولانه و تلاش مجدانه خویـش تصـــویرگــر این حمـاســه پرشــکوه بودند و همچنیـن مســـئولیــن محتــــرم برگزار کننده این انتخابات تشکر و قدردانی نمایم.

امید است با همت و همدلی نمایندگان منتخب و همه آحاد جامعه، سنت حسنه الهی و اراده خیرخواهان غالب و مسیر روشن فردا پیش روی همگی ما باشد.

و افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد
رضـــــا محمـــدیان
منتخب مردم شریف شیراز در شورای اسلامی شهر (دوره ششم)

ارسال نظر
نام شما:
 
پست الکترونیک:
وب سایت:
متن:

.
کد امنیتی را وارد کنید: