شبکه های اجتماعی
خبرنامه
پست الکترونیک
تلفن همراه

جمعه 23 آبان 1399
0
تعداد بازدید : 27
رییس اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز خبر داد

هدایت معتادین متجاهر از رودخانه خشک و انتقال به مراکز ( dic ) بهزیستی

رییس اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز گفت: هدایت معتادین متجاهر از رودخانه خشک و انتقال به مراکز ( dic ) بهزیستی توسط عوامل واحد گشت فوریتهای اجتماعی این اداره از آغاز بارندگی امسال شروع شده و تا پایان زمستان ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، یوسف آفرینی افزود: بر اساس مذاکره و توافقی که با مدیرکل بهزیستی استان فارس انجام گرفته، معتادین متجاهر که در مسیل سیل آب هستند توسط بخش فوریت های اجتماعی اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی به مراکز حمایتی بهزیستی هدایت خواهند شد تا از خطر مواجه با سیل آب در امان بمانند.

وی اضافه کرد: طی چند روز گذشته تلاش بی وقفه همکاران فوریت های اجتماعی اداره موجب کاهش چشمگیر حضور معتادین در رودخانه و مسیل های آب شده است اما قطعا در ادامه فصل بارش همدلی و هم افزایی سایر دستگاه های مسئول ضروری خواهد بود تا مخاطرات پیش رو را به حداقل ممکن برسانیم.

رییس اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز خاطرنشان کرد: امیدواریم تا با تخصیص بودجه ای متناسب و همکاری تمامی دستگاه ها و ادارات مربوط به امر درمان اعتیاد بتوان تمامی این افراد را در مراکز درمانی بهزیستی و کمپ های ترک اعتیاد ساماندهی کرد.

آفرینی اضافه کرد: برای درمان معتادان 44 کمپ خصوصی ترک اعتیاد ماده ۱۵ و یک مرکز درمانی دولتی تحت نظارت سازمان بهزیستی در شهرستان شیراز مشغول به فعالیت هستند. به شرط آنکه بودجه نگهداری این افراد توسط شورای هماهنگی مواد مخدر و کمک دیگر دستگاه های حمایتی و مربوط به حوزه درمان اعتیاد فراهم شود این مراکز آمادگی پذیرش تمامی معتادان را دارا هستند.

وی افزود: اگر ادارات و سازمان ها با هم همکاری کنند زمستان امسال را به خوبی سپری خواهیم کرد.

ارسال نظر
نام شما:
 
پست الکترونیک:
وب سایت:
متن:

.
کد امنیتی را وارد کنید: