شبکه های اجتماعی
خبرنامه
پست الکترونیک
تلفن همراه

یکشنبه 18 آبان 1399
0
تعداد بازدید : 32
توسط سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز

کتاب شیوه نامه های کاربردی آموزش شهروندی در مدیریت پسماند تهیه و چاپ شد

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز گفت: تهیه و تدوین مجموعه‌های کاربردی قابل استناد در زمینه مدیریت پسماندها، از اهمیت بالایی برخوردار است. با توجه به اینکه افزایش آگاهی­های عمومی و ارتقاء سطح دانش، نگرش و بینش گروه های مختلف شهروندی اعم ازخردسال، نوجوان و بزرگسال، زنان و مردان اولین گام در مدیریت بهینه پسماند است، سازمان مدیریت پسماند، موفق به تهیه و چاپ کتابی با عنوان "شیوه های کاربردی آموزش شهروندی در مدیریت پسماند" شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، خوشبخت بیان داشت: این کتاب با هدف آشنایی کلیه ذینفعان مدیریت پسماند با اقدامات موفق، جالب و تاثیرگذار مدیریت پسماندهای خانگی، به مروری بر تجربیات عملیاتی موفق در کشورهای مختلف جهان، که بسیاری از آنها با امکانات کم قابل پیاده سازی مجدد هستند، پرداخته است.

وی افزود: به منظور ایجاد یک توالی منظم در ارائه مطالب و سهولت مطالعه توسط علاقمندان، تجربیات به ترتیب عناصر موظف پسماند نگارش شده است.

خوشبخت ادامه داد: روشها و ابزارهای اجراء در هر عنصر موظف همراه با بالغ بر 170 تصویر رنگی در این کتاب آورده شده است.

رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز گفت: این سازمان آمادگی کامل جهت ارسال تعداد مورد نیاز کتاب جهت استفاده سازمان های مدیریت پسماند، شهرداری ها، دانشجویان، محققین، اساتید و سایر علاقمندان را دارد و متقاضیان می‌توانند جهت سفارش کتاب از طریق شماره تلفن 40- 36499236 داخلی 322 با اداره برنامه ریزی این سازمان تماس حاصل کنند.

ارسال نظر
نام شما:
 
پست الکترونیک:
وب سایت:
متن:

.
کد امنیتی را وارد کنید: