شبکه های اجتماعی
خبرنامه
پست الکترونیک
تلفن همراه

پنجشنبه 15 آبان 1399
0
تعداد بازدید : 38
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز خبر داد

توزیع سی و پنجمین بسته بهداشتی و محافظت فردی در برابر کرونا بین پاکبانان

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز گفت: تا کنون ۳۵ بسته بهداشتی بین پاکبانان توزیع شده است و توزیع این بسته ها تا ریشه کنی کامل بیماری کرونا ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، خوشبخت افزود: از ابتدای شیوع بیماری کرونا سازمان مدیریت پسماند برای جلوگیری از خلل در خدمات رسانی به شهروندان برای تنظیف و جمع آوری پسماند برای  حفاظت از  پاکبانان علاوه بر تهیه وسایل حفاظت فردی نظیر لباس کار، دستکش کار، کفش و لباسهای زمستانه و کلاه تابستانه، بسته های بهداشتی شامل ماسک و مایع ضد عفونی کننده دست برای پیشگیری از بیماری کرونا را به صورت هفتگی بین پاکبانان توزیع نموده است.

وی اضافه کرد: با توجه به شیوع بیماری موج جدید بیماری کرونا حفاظت از پرسنل به ویژه پاکبانان مهم تر از گذشته دنبال می شود.

خوشبخت اظهار نمود: دراین شرایط حاد کرونایی اگر پاکبانی به این بیماری مبتلا شود به این معنی است که بخشی از خدمات تنظیف و جمع آوری پسماند در شهر با چالش مواجه می شود.

وی ادامه داد: سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز با بهره گیری از توان کارشناسان ایمنی و بهداشت حرفه ای به صورت روزانه و مستمر سلامت پاکبانان را رصد می کند.

رئیس سازمان مدیریت پسماند از دیگر اقدامات این سازمان را توجه ویژه به تنظیف شهر و جمع آوری به موقع پسماند عنوان نمود و گفت اقدامات به موقع این سازمان و رصد سلامت پاکبانان باعث شده است که بجز تعداد انگشت شماری از این زحمت کشان خوشبختانه مابقی پاکبانان به کرونا مبتلا نشوند و در تنظیف شهر هم مشکلی به ایجاد نشود.

ارسال نظر
نام شما:
 
پست الکترونیک:
وب سایت:
متن:

.
کد امنیتی را وارد کنید: