شبکه های اجتماعی
خبرنامه
پست الکترونیک
تلفن همراه

شنبه 13 مهر 1398
0
تعداد بازدید : 56
استاندار فارس در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی:

عملکرد صحیح نیروی انتظامی افزایش اعتماد عمومی را در پی دارد/امروز امنیت استان در سایه همدلی و اتحاد و هم افزایی شورای تامین استان بسیار مطلوب است

استاندار فارس مردم‌ را سرمایه این نظام دانست و با تاکید بر اینکه باید در همه حال حقوق آنان را پاس بداریم، اظهار کرد: عملکرد صحیح نیروی انتظامی باعث افزایش اعتماد عمومی می شود چرا که نیروی انتظامی خود را حافظ جان و مال ناموس مردم و سرباز فداکار ولایت و نظام می داند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی به مناسبت هفته ناجا، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی(ره)، شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و همه آنان که در راه حق و آزادی جان خود را فدا کرده اند به ویژه شهدا نیروی انتظامی و همچنین تبریک هفته نیروی انتظامی به دلاور مردان و شیرزنان این ارگان از همه تلاش ها، رشادت‌ها و پایمردی های آنان در ایجاد نظم و آرامش و امنیت تقدیر کرد.

وی استقرار امنیت و آرامش را یکی از نعمت های ارزشمند دانست و عنوان کرد: این امنیت در سایه تلاش های خالصانه جان برکفان نیروی انتظامی محقق شده است که از جان خود می گذرند و آرامش خود را به خطر می‌اندازند تا مردم در امنیت و آرامش باشند.

نماینده عالی دولت در استان فارس بیان کرد: نیروی انتظامی متعهد و معتقد به نظام جمهوری اسلامی است که رعایت حقوق شهروندان و جلوگیری از تجاوز به حقوق آنان را سر لوحه کار خود قرار داده، در دل مردم جا دارند و مردم به آن اعتقاد و اعتماد دارند و به آن می بالند و باید بکوشیم این اعتماد را پاس بداریم.

دکتر رحیمی مردم‌ را سرمایه این نظام دانست و با تاکید بر اینکه باید در همه حال حقوق آنان را پاس بداریم، اظهار کرد: عملکرد صحیح نیروی انتظامی باعث افزایش اعتماد عمومی می شود چرا که نیروی انتظامی خود را حافظ جان و مال ناموس مردم و سرباز فداکار ولایت و نظام می‌داند.

وی عنوان کرد: به رغم وجود بعضی مولفه های بالقوه ناامنی در استان فارس تلاش ها و زحمات مجدانه و خالصانه نیروی انتظامی امنیت را در این استان به ارمغان آورده است.

استاندار فارس با بیان اینکه امروز امنیت استان در سایه همدلی و اتحاد و هم افزایی شورای تامین استان بسیار مطلوب است، خاطرنشان کرد: در سایه تلاش های این شورا تحقق انتظار چندین ساله مردم استان در قالب تقسیمات کشوری را مدیریت کردند و مردم بدون هیچ حاشیه ای به مطالبات به حق خود دست یافتند.

نماینده عالی دولت در استان فارس تاکید کرد: همه دستگاه های استان مکلف هستند در راستای استقرار نظم آرامش و امنیت شهروندان بکوشند و به نیروی انتظامی کمک کنند.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد همه ما می توانیم سربازانی صادق برای نظم و پیروان راستین فرامین رهبر معظم انقلاب باشیم و در جهت تحقق اهداف و آرمان های والای امام راحل گام برداریم.

ارسال نظر
نام شما:
 
پست الکترونیک:
وب سایت:
متن:

.
کد امنیتی را وارد کنید: