شبکه های اجتماعی
خبرنامه
پست الکترونیک
تلفن همراه

پنجشنبه 11 مهر 1398
0
تعداد بازدید : 69
معاون خدمات شهری شهرداری شیراز:

نورپردازی بلوار مدرس به صورت ویژه انجام می شود

معاون خدمات شهری شهرداری شیراز گفت: بلوار مدرس از ویژگی های خاصی برخوردار است و نورپردازی رفوژ وسط و کندروهای دو طرف و همچنین نورپزداری هایی جهت زیبا سازی به صورت ویژه در بولوار مدرس انجام می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، محمد ضا محمدحسن ­پور در جلسه زیباسازی و فضای سبز بلوارهای زند و مدرس که با حضور مدیران و کارشناسان مناطق مربوطه و سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، کارشناسان حوزه معاونت خدمات شهری و نماینده شهردار شیراز برگزار شد، افزود: بلوار مدرس یکی از ورودی های مهم شهر شیراز است که از سال گذشته اقدامات بسیار زیادی جهت زیبا سازی و رفع مشکلات آن انجام شده است امام برای رسیدن به وضعیت مطلوب باید اقدامات بیشتری انجام گیرد.

وی با بیان این مطلب که با توجه به اتمام ساخت ایستگاه های قطار شهری کارگاه های موجود در بلوار مدرس نیز جمع آوری خواهد شد، ادامه داد: زیبا سازی و زشتی زدایی در بلوار های زند و مدرس تا عید نوروز باید انجام گیرد.

محمدحسن پور تصریح کرد: در خصوص فضای سبز بلوار های زند و مدرس نیز باید گونه های مناسب با آب و هوای منطقه و همچنین شرایط خاص آن بلوار کاشته شود.

معاون خدمات شهری شهردرای شیراز گفت: در بلوار زند نیز با توجه به تاریخی بودن بعضی از خانه ها و مکان ها باید متناسب با محیط زیباسازی و زشتی زدایی و همچنین رفع مشکلات  انجام گیرد.

محمد حسن­پور افزود: احیای فضای سبز، پاک سازی ورنگ آمیزی تک لبه ها و تاسیسات شهری، ساماندهی و نصب تابلو های راهنما، نورپردازی، لکه گیری و ترمیم روکش آسفالت، خط کشی عابر پیاده، ترمیم حفاری ها و ... از دیگر اقداماتی است که در جهت ساماندهی بلوارهای مدرس و زند انجام خواهد گرفت.

ارسال نظر
نام شما:
 
پست الکترونیک:
وب سایت:
متن:

.
کد امنیتی را وارد کنید: