شبکه های اجتماعی
خبرنامه
پست الکترونیک
تلفن همراه

چهار شنبه 05 تیر 1398
0
تعداد بازدید : 68
رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز خبر داد

تولید ۳۷هزار تن آسفالت در سه ماه نخست امسال

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز اعلام کرد: در سه ماه نخست امسال ۳۷ هزار تن آسفالت توسط کارخانه های این سازمان تولید شده است.

به گزارش پایگاه اطاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس کریم شکوهیان ادامه داد: سازمان عمران با داشتن دو مجتمع تولیدی دوکوهک در شمال غرب با ظرفیت ۲۴۰ تن در ساعت و کفترک در جنوب شرق شیراز با ظرفیت تولید ۱۲۰ تن در ساعت را داراست.

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز اظهار کرد: اکیپ های پخش آسفالت سازمان مقدار ۹۶ هزار متر مربع از خیابان های سطح شهر را روکش و ۳۲ هزار متر مربع را تراش و ترمیم  کرده که این اکیپ ها به صورت شبانه روزی فعال هستند.

وی با اشاره به خیابان هایی که تا کنون آسفالت شده است افزود: خیابان های بولوار چمران حد فاصل تقاطع غیر همسطح معالی آباد تا نبش بولوار شاهد، بولوار چمران حدفاصل نبش بولوار شاهد تا میدان دانشجو، بولوار نصر غربی، بولوار فضیلت، بولوار سرداران، شهرک سعدی، ادامه بولوار تخت جمشید، بولوار اتصالی ۴۵ متری پیام نور واقع در شهرک گلستان از جمله خیابان هایی هستند که عملیات روکش و تراش و ترمیم آسفالت در آنها اجرا شده است.

ارسال نظر
نام شما:
 
پست الکترونیک:
وب سایت:
متن:

.
کد امنیتی را وارد کنید: