شبکه های اجتماعی
خبرنامه
پست الکترونیک
تلفن همراه

چهار شنبه 18 اردیبهشت 1398
0
تعداد بازدید : 52
در دیدار استاندار فارس با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور مطرح شد

جبران خسارت‌های ناشی از سیل به ویژه در بخش کشاورزی استان/ توجه به تکمیل پروژه‌های نیمه تمام عمرانی در فارس

دکتر عنایت الله رحیمی در دیدار با دکتر محمد باقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، به بررسی مسائل استان در حوزه‌های مختلف پرداخت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی در دیدار با دکتر محمد باقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، به بررسی مسائل استان در حوزه‌های مختلف پرداخت.

پیگیری جبران خسارت‌های ناشی از سیل در استان فارس از جمله این موضوعات بود.

استاندار فارس در این جلسه با اشاره به اینکه ۲۱ شهرستان فارس با خسارتهای سیل رو به رو شده اند، خواهان تامین اعتبار لازم برای جبران این خسارت‌ها به ویژه در بخش کشاورزی شد.

دکتر رحیمی با اشاره به وجود تعداد زیادی از پروژه‌های عمرانی با بیش از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی در استان فارس، بر لزوم‌ تکمیل این پروژه ها تاکید کرد و افزود: با توجه به اینکه  تا کنون اعتبارات زیادی به منظور احداث پروژه های مذکور هزینه شده است، تکمیل هر یک از آنها به نوعی حفظ سرمایه و همچنین گامی در خدمت رسانی به مردم محسوب خواهد شد.

نماینده عالی دولت در استان فارس همچنین از معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور خواست با حضور در شورای برنامه ریزی و توسعه استان فارس و بازدید از طرح های عمرانی مطالبات و نیازهای این استان را مورد توجه قرار دهد.

استاندار فارس در این جلسه همچنین از حضور دکتر نوبخت در زمان رخداد سیل در استان ۸ و تامین اعتبار برای پرداخت بخشی از کمک ها و هزینه های اضطراری تقدیر و تشکر کرد.

دکتر رحیمی ابراز امیدواری کرد با همراهی همیشگی رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، شاهد رفع مشکلات باقی مانده از سیل در استان فارس و همچنین بهره برداری از پروژه های جدید باشیم.

ارسال نظر
نام شما:
 
پست الکترونیک:
وب سایت:
متن:

.
کد امنیتی را وارد کنید: