شبکه های اجتماعی
خبرنامه
پست الکترونیک
تلفن همراه

شنبه 24 فروردین 1398
0
تعداد بازدید : 50
در دیدار استاندار فارس با جمعی از روحانیون گروه‌های جهادی مطرح شد:

حضور روحانیون در کنار مردم در سختی‌ها زمینه تقویت اعتماد عمومی را فراهم کرده است/ مقابله با آسیب‌های اجتماعی به همکاری روحانیون نیاز دارد

استاندار فارس با تاکید بر اینکه اعتماد عمومی بزرگترین دارایی است، عنوان کرد: حضور روحانیون در حوادثی همچون سیل اخیر در کنار مردم زمینه تقویت روز افزون این اعتماد را فراهم کرده‌ است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس دکتر عنایت الله رحیمی در دیدار با جمعی از روحانیون گروه‌های جهادی از اقدامات و کمک رسانی آنها در جریان سیل اخیر قدردانی کرد و افزود: روحانیون از دیرباز تا امروز همواره سرمایه ارزشمند معنوی و اجتماعی و مورد اعتماد آحاد مردم جامعه قرار دارند.

وی با تاکید بر اینکه اعتماد عمومی بزرگترین دارایی است، عنوان کرد: حضور روحانیون در حوادثی همچون سیل اخیر در کنار مردم زمینه تقویت روز افزون این اعتماد را فراهم کرده‌ است.

نماینده عالی دولت در استان فارس خاطرنشان کرد: حضور روحانیون در همه عرصه‌ها از جمله مقابله با آسیب‌های اجتماعی بی تردید اثر گذار خواهد بود.

دکتر رحیمی با بیان اینکه نوع دوستی و خیرخواهی مردم به ویژه در شهر شیراز برای جهانیان به نمایش گذاشته شد، بر لزوم پیگیری برای ثبت این روز به عنوان روز نوع دوستی و مهربانی برگرفته از رفتار شهروندان شیرازی تاکید کرد.

نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به اینکه وحدت و همدلی زمینه ساز بهسازی و امداد و نجات و کمک رسانی بی نظیر در شیراز شد، عنوان کرد: این وحدت و همدلی باید در همه عرصه های سیاسی، اجتماعی و ... استمرار یافته و راهگشا باشد.

استاندار فارس از جان باختن تعدادی از هموطنان در سیل اخیر ابراز تاسف کرد و گفت: به رغم اندوه  و درد جانکاه این حادثه، بارش‌های اخیر زمینه حل بسیاری از مشکلات ناشی از خشکسالی در استان را پدید آورده است.

ارسال نظر
نام شما:
 
پست الکترونیک:
وب سایت:
متن:

.
کد امنیتی را وارد کنید: