شبکه های اجتماعی
خبرنامه
پست الکترونیک
تلفن همراه

چهار شنبه 22 اسفند 1397
0
تعداد بازدید : 57
در پیام استاندار فارس به مناسبت روز بزرگداشت شهدا مطرح شد؛

اقتدار و پیشرفت کشور مرهون خون های پاک شهداست

استاندار فارس در پیامی به مناسبت روز بزرگداشت شهدا تصریح کرد: بی شک اقتدار ، امنیت ، پیشرفت و توسعه کنونی کشور ، مرهون خون های پاک و مقدس این عزیزان و ایثار و مقاومت خانواده های صبور آنان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، متن پیام دکتر عنایت اله رحیمی به مناسبت روز بزرگداشت شهدا به شرح زیر است:

تکریم شهیدان به آن است که این ملت هرگز در برابر سلطه مستکبر سر خم نکنند . یاد شهیدان باید همیشه در فضای جامعه زنده باشد.
مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

بیست و دوم اسفند ماه، سالروز صدور فرمان بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی می باشد و نامگذاری این روز به عنوان روز بزرگداشت شهدا، تداعی گر ارزش و قداست خون شهدای سرفراز و مقام والای شهیدان گلگون کفن در به ثمر نشستن انقلاب اسلامی است و بی‌شک اقتدار، امنیت، پیشرفت و توسعه کنونی کشور، مرهون خون های پاک و مقدس این عزیزان و ایثار و مقاومت خانواده های صبور آنان است.

نکوداشت شهدا و ایثارگران در حقیقت تجلی فرهنگ جوانمردی، از خودگذشتگی و رشادت انسان هایی است که عشق را در مکتب توحید آموختند و در راه رستگاری گام بر جاده امن الهی نهادند . ما به وجود چنین اسطوره هایی افتخار می کنیم و برخود می بالیم و آرمان های آنان را همواره هدایتگر راه خویش می دانیم . به یقین بزرگداشت یاد و خاطره شهدا تکلیفی است بر همه ما برای احیای ارزش های والا  و مقدسی که مورد تاًکید امام راحل (ره)، مقام معظم رهبری و شهدای معزز بوده و می باشد.

امید که رضایت شهدای معظم و دعای خیر خانواده معزز آنان و همرزمان ایثارگرشان توشه آخرتمان گردد.

عنایت الله رحیمی
استاندار فارس

ارسال نظر
نام شما:
 
پست الکترونیک:
وب سایت:
متن:

.
کد امنیتی را وارد کنید: