شبکه های اجتماعی
خبرنامه
پست الکترونیک
تلفن همراه

سه شنبه 21 اسفند 1397
0
تعداد بازدید : 54
مدیر مرکز مدیریت راههای فارس اعلام کرد:

اعلام محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی فارس در نوروز 98

مدیر مرکز مدیریت راه‌های فارس محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی برای ایام تعطیلات پایان امسال و نوروز 98 اعلام کرد.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های فارس گفت: ممنوعیت‌های ترافیکی از روز شنبه 25 اسفند تا پایان روز شنبه 17 فروردین 98 اعمال خواهد شد.

حمید احمدی با بیان اینکه عبور و مرور انواع موتورسیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در تمام آزاد راه‌ها و بزرگراه‌ها و محورهایی که ضرورت ایجاد کند ممنوع است، افزود: در تمام محورهای برون شهری که در ایام فوق ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون اعلام می‌شود، عبور و مرور انواع تریلر، کامیون و تانکرهای سوختی و فاسد شدنی یا دارای مجوز از پلیس راهور ناجا از این امر مستثنی بوده و ممنوعیت تردد این قبیل وسایل نقلیه فقط در راه‌هایی اعمال می‌شود که مقررات یکطرفه شدن عبور و مرور در آنها اجرا می‌شود و یا ممنوعیت تردد در طول سال دارند.

مدیر مرکز مدیریت راههای فارس ادامه داد: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در 13 فروردین 98 در همه محورهای برون شهری ممنوع است.

احمدی همچنین به محدودیت‌های محوری هم اشاره و خاطرنشان کرد: یکی از این محورها، محور بوشهر- شیراز است که تردد انواع تریلر و کامیون در ساعات 7 تا 24 در روزهای 28 و 29 اسفند ماه و از ساعت 7 تا 24 در روزهای 4؛ 12، 15 و 16 فروردین 98 ممنوع است.

وی عنوان کرد: در محور شیراز- نورآباد-گچساران و محور شیراز-کازرون-بوشهر و بالعکس نیز تردد انواع تریلر و کامیون در ساعت 7 تا 24 در روزهای 28 و 29 اسفندماه و ساعت 7 تا 24 در روزهای 4، 12 و 15، 16 فروردین 98 ممنوع است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های فارس به محدودیت‌های محمولات ترافیکی هم اشاره و یادآور شد: حمل و نقل محمولات ترفیکی که از قبل پروانه عبور دریافت کرده‌اند در تمام راه‌های اصلی برون شهری از ساعت 7 صبح روز شنبه 25 اسفند تا ساعت 7 صبح روز دوشنبه 5 فروردین 98 و همچنین از ساعت 7 صبح روز پنج‌شنبه 8 فروردین تا ساعت 7 صبح روز یکشنبه تاریخ 18 فروردین ممنوع است.

به گفته احمدی، صدور مجوز عبور برای خودروهای ترافیکی از تاریخ 25 اسفندماه 97 تا 17 فروردین 98 ممنوع است.

وی اضافه کرد: برای روزهای 5، 6 و 7 فروردین 98 صرفا برای محمولات ترافیکی دارای ضرورت ملی حسب تشخیص مراجع صادر کننده، مجوز عبور محموله صادر می‌شود.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های فارس اظهار کرد: در صورت نیاز به اعمال محدودیت‌های پیش‌بینی نشده در محورهای تحت پوشش استانها به منظور کنترل و تنظیم عبور و مرور وسایل نقلیه، روسای پلیس راه استانها با هماهنگی پلیس راه ناجا و بصورت مقطعی و منطقه‌ای با در نظر گرفتن فرصت کافی برای اطلاع رسانی تصمیمات مقتضی اتخاذ می‌کند که مراتب توسط پلیس راه ناجا و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اطلاع داده می‌شود.

ارسال نظر
نام شما:
 
پست الکترونیک:
وب سایت:
متن:

.
کد امنیتی را وارد کنید: