شبکه های اجتماعی
خبرنامه
پست الکترونیک
تلفن همراه

سه شنبه 21 اسفند 1397
0
تعداد بازدید : 31
به همت اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز؛

رقابت دوستانه تیم فوتسال کودکان کار با تیم جانبازان برگزار شد

به دعوت اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز تیم فوتسال جانبازان دفاع مقدس در یک بازی دوستانه به مصاف تیم فوتسال کودکان کار رفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، یوسف آفرینی گفت: پیشتر این این الگو سازی را با تیم بسکتبال جانبازان قطع نخاع برای کودکان کار و خیابان انجام دادیم و امروز در خدمت تیم فوتبال جانبازان هستیم.

مدیر اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز افزود: کودکان در جستجوی قهرمان خیالی خود هستند و اگر به آنها الگوی مناسبی ارائه نشود ممکن است در محیط های خشن و پر خطر محله های پر آسیب الگوهای نا مناسبی در ذهن آن ها شکل گیرد و بهتر این است که در این راه پیشقدم شویم و الگوی مناسب را به این کودکان معرفی کنیم.

وی بیان کرد: جانبازان قهرمان، بهترین الگو برای کودکان هستند. تیم فوتبال جانبازان شیراز از نامداران این رشته در سطح کشور هستند همچنین این تیم دارای چهره های مطرح و حرفه ای در سطح بین المللی است.

آفرینی اضافه کرد: تیم فوتسال کودکان کار از شش ماه قبل توسط اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شیراز تشکیل شده و طی این مدت تمرینات خود را به طور جدی دنبال کرده اند.

مدیر اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شیراز ادامه داد: قهرمانی و ایثار درس امروز کودکان کار در این جلسه بود که توسط بهترین معلمان این عرصه یعنی جانبازان به آنها آموزش داده شد. تحصیل و مهارت آموزی از برنامه های دیگر برای این کودکان است که در کنار ورزش و فعالیت های فرهنگی شرایط مناسبی را برای رشد این کودکان فراهم می کند.

در پایان این دیدار آفرینی از مفهوم ایثار و فداکاری با کودکان کار سخن گفت و از جانبازان خواست تا از خاطرات هشت سال دفاع مقدس با کودکان صحبت کنند و آنان را با مفاهیم ایثارگری و فداکاری آشنا کنند.

ارسال نظر
نام شما:
 
پست الکترونیک:
وب سایت:
متن:

.
کد امنیتی را وارد کنید: