شبکه های اجتماعی
خبرنامه
پست الکترونیک
تلفن همراه

سه شنبه 21 اسفند 1397
0
تعداد بازدید : 36
استاندار فارس در بازدید از شورای شهر شیراز:

آغاز پروژه‌های برجسته و مورد نیاز رمز ماندگاری تلاش‌های شورای شهر است/ جلسات اعضا شورای شهر با استاندار در چارچوب هدفمند و مشخص برگزار شود

استاندار فارس گفت: برای ماندگار شدنِ تلاش های اعضا شورای شهر در اذهان شهروندان باید چند طرح برجسته و مورد نیاز شهر را آغاز کنید و به نتایج قابل قبولی برسانید‌.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی در بازدید از شورای شهر شیراز با بیان اینکه اعضا این شورا نمایندگان مردم هستند و شنیدن نظرات و دیدگاه ها و راهکارهای مد نظر آنها می‌تواند برای حل مسایل و مشکلاتی که مربوط به مردم است راهگشا باشد ، بر لزوم ایجاد فرایند و چارچوبی برای دیدارها و نشست‌های اعضای شورای شهر با مدیریت ارشد استان تاکید کرد.

وی با بیان اینکه این نشست ها باید به سمت تصمیم‌گیری و عملیاتی کردن این تصمیمات پیش برود، خاطرنشان کرد: مباحث کلان و اصلی شهر شیراز بسیار حائز اهمیت است و مدیریت ارشد استان آمادگی دارد برای پیشبرد این اهداف کلان در کنار شورای شهر به رفع موانع بپردازد.

استاندار فارس به شرایط اقتصادی موجود در کشور و وضعیت کلانشهرها اشاره کرد و از اعضا شورای شهر شیراز خواست بسترهای لازم برای سرمایه‌گذاری در شیراز را بیش از پیش مهیا کنند.

نماینده عالی دولت رفع مشکلات امروز مردم و اجرای پروژه‌ها متاثر از میزان سرمایه گذاری دانست.

دکتر رحیمی با یادآوری اینکه شورای شهر شیراز برآمده از رای مردم هستند و انتظار است موکلین خود را بیش از پیش تکریم کنند، گفت: رضایتمندی مردم در گرو پاسخگویی به مطالبات به حق و قانونی آنها است که در چارچوب تعامل و هم افزایی محقق خواهد شد.

نماینده عالی دولت در استان فارس بیان کرد: برای ماندگار شدن تلاش های شما در اذهان شهروندان باید چند طرح برجسته و مورد نیاز شهر را آغاز کنید و  به نتایج قابل قبولی برسانید‌.

استاندار فارس حرکت به سمت شفاف‌سازی را امری ضروری دانست و افزود: جامعه امروز نیازمند گسترش عدالت و  ایجاد اعتماد بیشتر بین مردم و مسئولین است که ایجاد شفافیت لازمه دستیابی به این اهداف است.

نماینده عالی دولت با بیان اینکه ایستادگی بر اهداف و آرمان‌های انقلاب در برابر استکبار هزینه‌هایی در بر دارد، تاکید کرد: مقصر جلوه دادن دولت بی انصافی آشکار است.

وی ادامه داد: دولت به سهم خود تلاش‌های زیادی برای رفع مشکلات مردم کرده است.

دکتر رحیمی خاطرنشان کرد: یکی از راهکارهای اعتمادسازی و برون رفت از مشکلات، توجه به سرمایه‌های اجتماعی و بهره‌گیری از توانمندی آنها است.

انجام اقدامات لازم در ستاد تسهیلات نوروزی ،  رویدادهای ورزشی استانی، سرمایه‌گذاری در حوزه‌های فناوری، بهبود فضای کسب و کار، کاهش تخلفات اداری، مشکلات ناشی از مهاجرت از روستا به شهر، تعیین تکلیف سد تنگ‌سرخ، ساخت تالار بزرگ شهر شیراز و محور عرفان از جمله موارد دیگری بود که در نشست استاندار فارس و اعضا شورای شهر شیراز به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

ارسال نظر
نام شما:
 
پست الکترونیک:
وب سایت:
متن:

.
کد امنیتی را وارد کنید: