شبکه های اجتماعی
خبرنامه
پست الکترونیک
تلفن همراه

پنجشنبه 18 بهمن 1397
0
تعداد بازدید : 79
استاندار فارس در مراسم روز نیروی هوایی:

تاریخ نیروی هوایی مملو از رشادت‌ها و سربلندی ها در جهت استقرار و استمرار نظام مقدس جمهوری اسلامی است

استاندار فارس با بیان اینکه تاریخ و سرگذشت نیروی هوایی از ابتدای انقلاب اسلامی تا به امروز مملو از رشادت‌ها و سربلندی هایی است که در استقرارو استمرار نظام جمهوری اسلامی نقشی تعیین کننده داشت، تاکید کرد: این نیروهای خدوم و با تجربه به یقین امروز نیز مدافع ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایه رهبری ها و هدایت های مقام معظم رهبری خواهند بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت اله رحیمی در مراسم روز نیروی هوایی ضمن تبریک این روز به  رشادت ها و اقدامات ارزنده نیروهای هوایی در پیروزی، تثبیت و استمرار نظام مقدس جمهوری اسلامی  اشاره کرد و افزود:  نظام جمهوری اسلامی  نظامی بالنده و پیشرو است و جمهوری اسلامی ایران یکی از قدرت های بزرگ منطقه محسوب می شود که قطعاً این اقتدار در اثر مولفه‌های  مختلفی از جمله قدرت دفاعی و بازدارندگی  کشور ایجاد شده‌ است.

وی عنوان کرد: نیروهای متخصص و با ایمان نظامی ما اعم از ارتش، سپاه و نیروی انتظامی که خود را همراه و همگام مردم و مطیع اوامر ولی امر مسلمین  می دانند در صحنه های مختلف  به رغم رو در رویی با  دشمنانی که به  امکانات جدید و پیشرفته مجهز بودند با تکیه بر اعتقاد خود و سعادت دانستن شهادت پیروز میدان نبرد بوده اند.

استاندار فارس با بیان اینکه تاریخ و سرگذشت نیروی هوایی از ابتدای انقلاب اسلامی تا به امروز مملو  از رشادت‌ها و سربلندی هایی است که همه بر آن واقف هستند، تاکید کرد: این نیروهای خدوم و با تجربه به یقین امروز نیز مدافع  ملت و برای نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایه  رهبری ها و هدایت های مقام معظم رهبری خواهند بود.

نماینده عالی دولت با اشاره به سخنان امام خمینی (ره) که نیروهای نظامی و ارتش را زینت و مایه افتخار کشور می‌دانستند، خاطرنشان کرد: نیروهای نظامی کشور سبب دلگرمی خادمین نظام  و مردم خواهند بود و پرچم ظلم ستیزی جمهوری اسلامی را برافراشته نگاه خواهند داشت.

دکتر رحیمی با تاکید بر اینکه قدرت نظامی ما قطعاً برای دفاع است و جمهوری اسلامی هیچگاه چشم طمع به کشور دیگری نداشته است، این رویکرد را برگرفته از  آموزه های دینی و فتواهای مقام معظم رهبری دانست و افزود:   هیچگاه به دنبال تجاوز به کشور دیگر نبودیم اما مقتدرانه از سرزمین، مرزها و حیثیت نظام مقدس جمهوری و منافع کشور در هر نقطه از جهان دفاع خواهیم کرد.

استاندار فارس دفاع از ایران اسلامی را با تکیه بر قدرت نظامی، قدرت مردمی و اعتقادات اسلامی امکان پذیر دانست و تاکید کرد: اتحاد و همدلی ضامن تحقق این محافظت و صیانت از کشور خواهد بود.

ارسال نظر
نام شما:
 
پست الکترونیک:
وب سایت:
متن:

.
کد امنیتی را وارد کنید: