شبکه های اجتماعی
خبرنامه
پست الکترونیک
تلفن همراه

پنجشنبه 12 مهر 1397
0
تعداد بازدید : 53
معاون خدمات شهری شهرداری شیراز خبر داد

برپایی موکب احمد بن موسی شاهچراغ (ع) در مرز شلمچه

معاون خدمات شهری شهرداری شیراز گفت: برای چهارمین سال پیاپی موکب احمد بن موسی شاهچراغ(ع) نیز آماده خدمات رسانی و پذیرایی از زائران اربعین حسینی می باشد.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس محمدحسن پور در نشست هماهنگی برپایی موکب احمدبن موسی شاهچراغ (ع) گفت: این موکب در زمینی به مساحت 18 هزار متر مربع با گنجایش 6 هزار زائر امسال با تجهییزات لازم از جمله آشپزخانه سیار، نانوایی سیار، حمام، سرویس بهداشتی، رخت‌شوی‌خانه و محل اسکان آماده خدمات رسانی به زائران است و زائران می‌توانند از تمام خدمات آن به صورت رایگان استفاده نمایند.

معاون خدمات شهری با بیان این مطلب که امسال تلاش می کنیم تا ظرفیت اسکان زوار را افزایش دهیم، افزود: در سال گذشته جابه‌جایی و انتقال زائران از مرز شلمچه تا خرمشهر توسط 50 دستگاه اتوبوس اعزامی از شیراز انجام گرفت و امسال نیز همانند سال گذشته جابجایی زائران در این مسیر انجام می‌گیرد.

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه نظافت 18 هکتار از مسیر زائران در مرز شلمچه برعهده نیروهای شهرداری شیراز قرار گرفته است تلاش می شود تا خدمات رسانی در این زمینه به بهترین نحو انجام گیرد.

مهندس محمدحسن پور با بیان این مطلب که نیروهای آتش‌نشانی نیز تأمین ایمنی و ارائه خدمات آتش‌نشانی در 18 کیلومتر محور شلمچه را عهده‌دار خواهند بود، ادامه داد: در بحث برنامه های فرهنگی و تبلیغات محیطی نیز امسال توزیع اقلام فرهنگی با محوریت معرفی سومین حرم اهل بیت (ع) انجام خواهد شد.

معاون خدمات شهری شهرداری شیراز که امسال خدمات رسانی به زوار به بهترین نحو انجام خواهد گرفت، ادامه داد: امیدواریم با کمک های خیرین و شهروندان عزیز بتوانیم امسال نیز به بهترین نحو خدمات رسانی که در شان زائران اربعین حسینی باشد انجام دهیم.

ارسال نظر
نام شما:
 
پست الکترونیک:
وب سایت:
متن:

.
کد امنیتی را وارد کنید: