شبکه های اجتماعی
خبرنامه
پست الکترونیک
تلفن همراه

جمعه 30 شهریور 1397
0
تعداد بازدید : 132
شهردار شیراز:

متروی شیراز هفته اول مهرماه رایگان است

شهردار شیراز گفت: با موافقت شورای شهر، در هفته نخست مهرماه و همزمان با آغاز سال تحصیلی استفاده از قطار شهری برای عموم شهروندان رایگان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس اسکندرپور در شورای آموزش‌وپرورش استان فارس دلیل طرح این پیشنهاد و تصویب آن از سوی شورای شهر را احتمال زمان‌بر بودن ساماندهی سرویس مدارس و تاثیر آن بر ترافیک شهر عنوان و خاطرنشان کرد: با تصویب شورای شهر 200 میلیون تومان اعتبار پیش بینی و جابه جایی مسافران با قطار شهری، از شنبه 31 شهریور تا چهارشنبه چهارم مهر رایگان شده است.

وی افزود: به همه شهرداران مناطق ابلاغ کرده‌ایم تا هرچه سریع‌تر فضای اطراف محیط‌ های آموزشی در سال تحصیلی را مناسب سازی کنند.

شهردار شیراز همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه شهرداری در شرایط رکورد فعلی به اندازه کافی برای ساخت‌وسازها تخفیف اعمال کرده است، خاطرنشان کرد: این مجموعه خود دارای مشکلات حاد است و نمی‌تواند پشت سرهم تخفیف بیشتری بدهد.

همچنین در ادامه این نشست رییس سازمان مدیریت حمل‌ونقل مسافر شهرداری شیراز نیز با اشاره به تشکیل کارگروه ماده 18 برای ساماندهی امور مربوط به سرویس مدارس بیان کرد: نرخ سرویس مدارس برای امسال 15 درصد افزایش داشته است .
حمیدرضا ناصری یادآور شد: اتوبوس‌ها را ساماندهی کرده‌ایم و از نیمه دوم مهرماه نیز 185 دستگاه اتوبوس جدید به مجموعه ناوگان اتوبوسرانی اضافه می‌شوند.

ارسال نظر
نام شما:
 
پست الکترونیک:
وب سایت:
متن:

.
کد امنیتی را وارد کنید: