شبکه های اجتماعی
خبرنامه
پست الکترونیک
تلفن همراه

یکشنبه 11 شهریور 1397
0
تعداد بازدید : 141
در هفته دولت

300 طرح عمرانی در شیراز بهره‌برداری شد

فرماندارشهرستان شیراز گفت: 295 طرح عمرانی، آموزشی و فرهنگی در هفته دولت با اعتباری افزون‌بر 4 هزارو 500 میلیارد تومان در شهرستان شیراز به بهره‌برداری رسید.

حیدر عالیشوندی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شیراز اظهار داشت: با ورود کالا‌های اساسی و تأمین نیاز‌های ضروری اقشار مختلف جامعه و نیز با نظارت بر کنترل بی‌رویه قیمت‌ها بسیاری از مشکلات پیش‌آمده کاهش‌یافته و وضعیت اقتصادی و معیشتی به ثبات اصلی خود دست می‌یابد.

وی خاطرنشان کرد: نظارت تعزیرات حکومتی بر بازار و توزیع کالا و نیز چتر حمایتی دولت در قالب سبد کالا‌های حمایتی در دهک‌های پایین جامعه که در تأمین درآمد با مشکل روبه‌رو هستند، عامل دیگر برای کاهش مشکلات معیشتی است.

فرماندار شهرستان شیراز در مورد تأثیر تحریم‌ها بر روند اجرای طرح‌های عمرانی، اقتصادی و فرهنگی تصریح کرد: تحریم‌ها روند اجرای طرح‌های عمرانی، اقتصادی و فرهنگی را کند کرده اما با تلاش‌ مضاعف به اهداف خود دست‌یافته و تمام طرح‎‌های باقیمانده در حال بهره‌برداری است.

عالیشوندی بیان داشت: استان فارس به‌ویژه شهرستان شیراز در جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی موفق عملکرده ودراین راستا با ارائه تسهیلات روستایی و بخش فراگیر بستر را برای جذب سرمایه‌گذار فراهم کرده است.

بهره‌برداری از 295 طرح عمرانی در هفته دولت

وی به بهره‌برداری 295 طرح عمرانی، آموزشی، فرهنگی در هفته دولت بااعتباری افزون بر 4 هزارو 500 میلیارد تومان در شهرستان شیراز اشاره کرد و افزود: این طرح‌ها شامل مراکز پزشکی و درمانی، آسفالت جاده‌ها، آموزشی، فرهنگی، زیربنایی(آب، برق، گاز، مخابرات) و اشتغال‌زایی بود که در این هفته به بهره‌برداری رسید.

فرماندار شهرستان شیراز بیان داشت: طرح انتقال آب به روستا‌های بخش زرقان، بهسازی کارخانه جدید جوجه‌کشی شهید امین مجتمع طیور فارس با ظرفیت تولید سالانه 11 میلیون قطعه جوجه، ساختمان مرکز دودج، مرکز مشاوره ازدواج، پاسگاه اورژانس لپویی از جمله طرح‌هایی که در شهر زرقان به بهره‌برداری رسیده است.

عالیشوندی اضافه کرد: حصارکشی و بهسازی ساختمان آتش‌نشانی، آغاز عملیات اجرایی سرای فرهنگ دودج، بهسازی، زیرسازی، پل‌سازی و آسفالت، لایروبی قنات چاه سرخ، آبیاری نوین 60 هکتار اراضی کشاورزی و نیز تسطیح 56 هکتاری زمین کشاورزی از دیگر طرح‌هایی بود که در این شهر افتتاح‌ شد.

ارسال نظر
نام شما:
 
پست الکترونیک:
وب سایت:
متن:

.
کد امنیتی را وارد کنید: