شبکه های اجتماعی
خبرنامه
پست الکترونیک
تلفن همراه

جمعه 09 شهریور 1397
0
تعداد بازدید : 136
استاندار فارس:

اولویت مجموعه مدیریت شهری، تکمیل پروژه های نیمه تمام باشد

استاندار فارس عنوان کرد: علی رغم نوسانات اقتصادی و تنگناهای اعتباری، مجموعه مدیریت شهری شیراز ۲۴ پروژه شهری با اعتباری بالغ بر ۱۶۰ میلیارد تومان را در هفته دولت افتتاح کرد و این قابل تقدیر است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس اسماعیل تبادار در مراسم افتتاح همزمان ۲۴ پروژه شهرداری شیراز با تاکید بر اینکه اولویت مجموعه مدیریت شهری باید تکمیل پروژه های نیمه تمام باشد، افزود: شهرداری شیراز ضمن تکمیل این پروژه ها، پروژه های جدیدی را آغاز کند تا رفاه بیشتری برای شهروندان ایجاد شود.

استاندار فارس با تاکید بر اینکه توجه به کلانشهر شیراز نیازمند نگاهی جامع است، خاطرنشان ساخت: امروز شاهد فراهم بودن زمینه های لازم برای عمران و آبادانی شهر شیراز هستیم، اما راهی طولانی با اهداف بلندمدت در زمینه های مختلف زیرساختی، عمران، رفاهی، فرهنگی و ... در پیش داریم.

وی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی بزرگراه گلبهار همزمان با هفته دولت گفت: این پروژه اهمیت زیادی برای شهر شیراز دارد چراکه در تکمیل رینگ پیرامونی شهر به ویژه در قسمت جنوبی آن نقش مهمی ایفا می کند.

مهندس تبادار تعامل شهرداری با اداره راه و شهرسازی برای تکمیل پروژه اتصال آزاد راه شیراز - اصفهان به ورودی شیراز را الزامی دانست و افزود: با توجه به حجم بالای اعتبار و سرمایه گذاری انجام شده در این پروژه، نیازمند تعامل بین دستگاه های متولی برای اتمام آن مطابق با برنامه زمان بندی شده هستیم.

استاندار فارس با بیان اینکه تقاطع شهید رودکی پروژه ای اثرگذار بر افزایش رضایت شهروندان است، اظهار کرد: افتتاح فاز نخست این پروژه هدیه ای به شهروندان و در راستای رفاه هر چه بیشتر آنها است.

بر اساس این گزارش به مناسبت هفته دولت ۲۴ پروژه عمرانی، فرهنگی، ورزشی و خدماتی شهرداری شیراز با اعتبار ۱۶۰ میلیارد تومان افتتاح و عملیات اجرایی دو پروژه بزرگراه گلبهار و کلنگ زنی پروژه اتصال بزرگراه حسینی الهاشمی به آزادراه شیراز - اصفهان با اعتبار ۲۰۰ میلیارد تومان آغاز شد.

ارسال نظر
نام شما:
 
پست الکترونیک:
وب سایت:
متن:

.
کد امنیتی را وارد کنید: