شبکه های اجتماعی
خبرنامه
پست الکترونیک
تلفن همراه

یکشنبه 28 مرداد 1397
0
تعداد بازدید : 142
معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز خبر داد

۲۴ پروژه عمرانی، فرهنگی و اجتماعی همزمان با هفته‌ دولت افتتاح می شود

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز گفت: همزمان با هفته‌ دولت ۲۴ پروژه عمرانی، فرهنگی و اجتماعی با اعتباری بالغ بر ۱۶۰۰ میلیارد ریال افتتاح می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس حسین آرگیو با بیان اینکه همزمان با هفته‌ دولت عملیات اجرایی ۲ پروژه‌ بزرگراهی با اعتباری بالغ بر ۲ هزار میلیارد ریال در شیراز آغاز خواهد شد، افزود: عملیات اجرایی بزرگراه گلبهار در توسعه‌ جنوب شیراز و یک بزرگراه در امتداد بزرگراه حسینی الهاشمی به سمت آزادراه اصفهان به شیراز هفته‌ی دولت شروع می‌شود.

وی خاطرنشان ساخت: پل اصلی تقاطع غیرهمسطح شهید رودکی نیز در این ایام به بهره برداری می رسد و نقطه‌ تلاقی بزرگراه کمربندی به بلوار ایمان که در زمان اجرای پروژه و قبل از آن به یک گره ترافیکی تبدیل شده بود، بازگشایی می شود.

آرگیو با بیان اینکه عملیات اجرایی در فاز بعدی این پروژه تا تکمیل آن و بقیه پروژه در راستای تکمیل رینگ شهری ادامه می‌یابد، گفت: دیگر پروژه‌های آماده بهره‌برداری در این ایام شامل بهبود فضای شهری، پیاده روسازی، آسفالت معابر اصلی و فرعی، اصلاح طرح‌های هندسی، احداث بوستان زیبای جوان، احداث پل هوایی عابرپیاده، احداث نمازخانه، اجرای شبکه های برق، آب و تاسیسات در بوستان ها و برخی پروژه های حوزه خدمات شهری است.

معاون فنی و عمرانی شهردار شیراز با اشاره به تاکید مدیریت شهری بر حمل و نقل ایمن و پاک در راستای توجه ویژه به مسایل زیست محیطی از افتتاح 2 ایستگاه غدیر و فرصت شیرازی در مسیر خط یک قطار شهری به ارزش بیش از 1000میلیارد ریال نیز خبر داد.

مهندس آرگیو اظهار کرد: طی یک سال گذشته با همدلی شورا و شهرداری و مدیریت خوب مهندس اسکندرپور در ۲ برهه‌ زمانی دهه‌ی فجر سال قبل و اردیبهشت امسال شاهد افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه‌هایی بودیم؛‌ حال آنکه محدودیت‌های مالی نیز مشهود بوده است اما تنگناهای مالی و موانعی که نوسانات اقتصادی ایجاد کرده و می‌کند موجب کُندی در اجرای پروژه‌ها نشده است.
ارسال نظر
نام شما:
 
پست الکترونیک:
وب سایت:
متن:

.
کد امنیتی را وارد کنید: