شبکه های اجتماعی
خبرنامه
پست الکترونیک
تلفن همراه

یکشنبه 06 اسفند 1396
0
تعداد بازدید : 441

قلمی بر وقایع اخیر کشور ...

به نام خدای علی (ع)

وقایع اخیر مملکت خصوصاً قائله‌ دراویش در تهران و به شهادت رسیدن چند نفر جوان نیروی انتظامی و بسیجی بسیار دردآور است. صحبت‌های مادر شهید حدادیان به مسئولان که "اگر این کار را به زنان سپرده بودید ما زنان جمع می‌کردیم و شما از زنان کمترید و فرزند من در سوریه سوراخ سوراخ نشده بلکه در قلب تهران این اتفاق افتاده است." پیام بسیار روشنی دارد؛ اما متاسفانه وقتی اخبار ارادت برخی از مسئولان به این فرقه منحرف یا فعالیت گسترده اقتصادی و اجتماعی آنان و یا تصاویر احترام فلان مسئول به این قطب معلوم‌الحال به گوش می‌رسد خیلی تاسف‌برانگیز است.

ای کاش دلسوزان و مسئولان نظام به خود آیند تا این‌قدر هر روز شاهد مسائلی مانند بی‌کفایتی مسئولان در موارد و حوادث مختلف و نارضایتی مردم یا فعالیت جاسوسان یا تحرک منسجم فرق انحرافی نباشیم که یک جایی شخصی فاسد خود را قطب عالم امکان بداند و در شب شهادت دختر پیامبر اکرم (ص) و همسر امام علی (ع)، مریدانش خون جوانان را بر زمین بریزند و آن یکی خود را قطب ایران بداند و نامه به رهبری بنویسد و جنجال‌سازی کند و آن هنرپیشه‌ای که برای جایزه‌ای وطن‌فروشی می‌کند و آن یکی که عکس شهیدان را می‌کَند و آن دیگری که به واسطه جهل عفت‌فروشی می‌کند و غیره.

... و بدانند که وقتی پوزه‌ی دشمن یک جایی به زمین می‌خورد ساده‌انگاری است که تلافی نکنند و اگر اتحاد داخلی نباشد نظامی نخواهد ماند که اصلاح‌طلب و اصول‌گرا و مسئولی بماند !!!

رضا محمدیان
6 اسفند ماه 1396

ارسال نظر
نام شما:
 
پست الکترونیک:
وب سایت:
متن:

.
کد امنیتی را وارد کنید: