شبکه های اجتماعی
خبرنامه
پست الکترونیک
تلفن همراه

سه شنبه 21 دی 1400
0
تعداد بازدید : 36
شهردار منطقه پنج شیراز خبر داد

احداث نخستین پیست موتورسواری شیراز در بوستان مادر

شهردار منطقه پنج شیراز خبر داد: اولین پیست موتور سواری شیراز تا پایان سال در بوستان مادر به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، رضا مسعودی ادامه داد: یکی از مهمترین پروژه های شهرداری منطقه ۵، ساخت پیست موتورسواری پارک مادر است که در مراحل نهایی اجرا قرار دارد.

وی افزود: این پیست موتورسواری در زمینی به مساحت یک و نیم هکتار در حال اجراست که تا کنون‌ ۷۲ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و با رعایت کامل استانداردهای فدراسیون اتومبیل رانی و موتورسواری ساخته خواهد شد.

شهردار منطقه پنج شیراز اظهار داشت: این پیست به طول ۳ کیلومتر و ظرفیت پذیرش ۵۰۰ نفر تماشاچی هم اکنون شامل ساختمانهای اداری ، تعمیرگاه وسایل نقلیه، ساختمان خبرنگاران و داوری و نگهبانی، نمازخانه و سرویس بهداشتی به متراژ ۴۰۰ متر مربع است و تا پایان سال شاهد بهره برداری آن خواهیم بود.

وی گفت: این پیست ویژه موتورهای کراس طراحی شده و وجود تپه های خاکی و محیط استاندارد و ایمن باعث میشود تا شاهد استقبال علاقه مندان به این ورزش باشیم‌.

شهردار منطقه پنج شیراز افزود: یکی از ویژگیهای این پیست قرار گرفتن در بوستان مادر است و در کنار مجموعه های منحصر به فرد ورزشی دیگری از قبیل اسب سواری، پیست استاندارد اسکیت، پارک آموزش ترافیکی، سالن تیراندازی، رینگ دوچرخه سواری و پیاده راه است و امیدواریم به عنوان اولین پیست موتورسواری استاندارد شهر مورد استقبال علاقه مندان به این رشته قرار گیرد.

مسعودی خاطرنشان کرد: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۸میلیارد تومان ساخته شده که از این میزان ۳۰میلیارد تومان آن هزینه تملک و هشت میلیارد تومان هزینه اجرا این پروژه است.

ارسال نظر
نام شما:
 
پست الکترونیک:
وب سایت:
متن:

.
کد امنیتی را وارد کنید: