شبکه های اجتماعی
خبرنامه
پست الکترونیک
تلفن همراه

سه شنبه 21 دی 1400
0
تعداد بازدید : 41
استاندار فارس در مراسم افتتاح کارخانه تولید تجهیزات پزشکی در شیراز:

خلاقیت در فعال سازی موقوفات بسیاری از نیازهای کشور را رفع می‌کند

استاندار فارس گفت: خلاقیت در بهره برداری از موقوفات و ورود به عرصه تولید تجهیزات پزشکی، کشور را از واردات بی نیاز و زمینه صادرات را نیز فراهم می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه در دیدار با بنیامین شکوه فر، معاون حقوقی، مجلس و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان که با هدف شرکت در آیین تودیع و معارفه مدیران اداره کل ورزش و جوانان فارس به شیراز سفر کرده بود، عنوان کرد: استان فارس با دارا بودن بالاترین تشکیلات کشوری ۳۶ شهرستان، ۱۲۶ شهر و ۲۲۰ دهستان و ۱۰۰ بخش را در خود جای داده و تنوع قومی، تنوع آب و هوایی و سایر ظرفیت‌ها سبب شده این استان «ایران کوچک» تلقی شود.

وی اظهار کرد: استان فارس پتانسیل بسیار بالایی در حوزه ورزش دارد.

به اعتقاد استاندار فارس، بسیاری از مشکلات و ناهنجاری‌های اجتماعی با گرایش جامعه به سمت ورزش کاهش می‌یابد.

وی با تاکید بر اهمیت هم افزایی در توسعه ورزش، یاد آور شد: در سفر اخیر رییس جمهور به فارس رایزنی‌های انجام شده از سوی مدیریت ارشد استان سبب شد وزیر نفت بپذیرد سهم وزارت ورزش در احداث ورزشگاه های مشترک را بر عهده بگیرد.

دکتر ایمانیه همچنین از ایجاد صندوق مسئولیت اجتماعی در استان خبر داد و اظهار کرد: یکی از فعالیت های این صندوق جلب حمایت معاون و صنایع بزرگ استان در امور اقتصادی است.

وی یاد آور شد: کمک به حوزه ورزش به عنوان اولویت برای این بخش ها در نظر گرفته شده است.

استاندار فارس همچنین با تاکید بر اهمیت توجه به ورزش های همگانی، خاطرنشان کرد: مقرر شده توسعه ورزش همگانی با همکاری دستگاه ها و سازمان های مختلف به صورت برنامه های هفتگی در دستور کار قرار گیرد.

نماینده عالی دولت در استان فارس بیان کرد: مدیر کل جدید سازمان ورزش و جوانان استان فارس باید موضوع جوانان را نیز با جدیت در برنامه ریزی های مدیریتی خود مد نظر قرار دهد و در این زمینه از کمک سایر نهادها و سازمان های فرهنگی اجتماعی استفاده کند.

ارسال نظر
نام شما:
 
پست الکترونیک:
وب سایت:
متن:

.
کد امنیتی را وارد کنید: