شبکه های اجتماعی
خبرنامه
پست الکترونیک
تلفن همراه

شنبه 18 دی 1400
0
تعداد بازدید : 18

استاندار فارس با دکتر حداد عادل دیدار کرد

استاندار فارس با دکتر غلامعلی حداد عادل در شیراز دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر محمد هادی ایمانیه در دیدار با دکتر غلامعلی حداد عادل در شیراز با بیان اینکه برخی تصمیمات مدیریتی می تواند گره های جامعه را باز کرد، اظهارداشت: دلسوزی، دغدغه و پیگیری مدیران می تواند برخی گره های استان فارس را بدون اعتبارات دولتی رفع کند.

وی با اشاره به اینکه مهمترین مشکل استان فارس خشکسالی و کمبود آب به دلیل کمبود بارش ها در ده سال گذشته است، ادامه داد: آب پشت سد برخی از سدهای استان کاهش زیادی پیدا کرده و عدم احداث کانال های انتقال آب موجب هدر رفت زیاد آب شده است.

استاندار فارس با بیان اینکه بسیاری از واحد‌های تولیدی استان با ظرفیت ۵۰ درصد و کمتر در حال فعالیت هستند، گفت: یکی از مشکلات مهم در این زمینه، دست به دست شدن زمین های شهرک های صنعتی است که موجب گران شدن زمین و ناتوانی تولیدکنندگان واقعی از ورود به صحنه شده است.

دکتر ایمانیه با اشاره به اینکه استان فارس از نظر و تعداد و تنوع معادن در سطح کشور کم نظیر است، اظهارداشت: حقوق استان در زمینه معادن پرداخت نشده است و اگر بتوانیم بخشی از منافع بهره برداری از معادن استان را به فارس برگردانیم بخشی از طرح های راکد و نیمه فعال استان فعال خواهند شد.

ارسال نظر
نام شما:
 
پست الکترونیک:
وب سایت:
متن:

.
کد امنیتی را وارد کنید: