شبکه های اجتماعی
خبرنامه
پست الکترونیک
تلفن همراه

در رسانه ها

استاندار فارس در شورای اداری سازمان جهاد کشاورزی استان:
با حذف واسطه ها محصولات کشاورزی را با قیمت کمتر به دست مردم برسانیم / ارباب رجوع را مانند خانواده خود بدانیم، فرصت خدمت به مردم ماندگار نیست

دکتر ایمانیه در شورای اداری سازمان جهاد کشاورزی استان با تاکید بر اینکه همه مشکلات به صورت یکجا قابل حل نیستند اظهار داشت: مشکلات را طبقه بندی کنید، برای رسیدن به مقصود که همان خدمت به خلق است، هدف گذاری انجام دهید؛ با اولویت بندی و به تدریج مشکلات قابل حل هستند.
دوشنبه 18 اردیبهشت 1402

استاندار فارس در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی استان تاکید کرد:
پویش اهدای کتاب به کتابخانه های عمومی از مسئولین آغاز شود

دکتر ایمانیه در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی استان، خواستار تسریع در آغاز پویش اهدای کتاب به کتابخانه های عمومی استان شد و گفت: شروع اهدای کتاب از مسئولین استان آغاز خواهد شد.
دوشنبه 18 اردیبهشت 1402

استاندار فارس در دیدار با دانشجویان دوره دافوس:
نیروهای نظامی به قوام و دوام دولت اسلامی و تحقق آرمانهای آن کمک می کنند / رفع مشکلات پیش روی جوانان، بسیاری از معضلات اجتماعی را کاهش می دهد

دکتر ایمانیه در دیدار با دانشجویان دوره دافوس گفت: نیروهای مسلح بازوهای جمهوری اسلامی هستند، آنان به قوام و دوام دولت اسلامی و تحقق آرمانهای آن کمک می کنند. وی در رابطه با مسائل جوانان نیز گفت: ازدواج و اشتغال دو مسئله و موضوع اساسی پیش روی جوانان است که با حل شدن آنها بسیاری از مشکلات اجتماعی مرتفع و معضلات اجتماعی کاهش می‌یابد.
دوشنبه 18 اردیبهشت 1402

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز:
فصل هشتم "همسفر" شبکه مستند سیما در شیراز روی آنتن می‌رود

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز گفت: فصل هشتم برنامه همسفر شبکه مستند سیما با موضوع هفته شیراز در ۱۰ قسمت ۳۰ دقیقه‌ای روی آنتن تلویزیون می‌رود.
دوشنبه 18 اردیبهشت 1402

شهردار شیراز در آیین نقش ماندگار مطرح کرد؛
بخشی از موزه بلدیه به نمایش آثار هنرمندان اختصاص می‌یابد/ ایجاد روز بازار و بازارچه‌های فصلی صنایع‌دستی در شیراز

شهردار کلان‌شهر شیراز با اعلام آمادگی حمایت از دست‌ساخته‌های هنرمندان و دانش هنرمندان عرصه صنایع‌دستی، گفت: این قول را می‌دهیم که بخشی از ساختمان موزه بلدیه به نمایش و ارائه آثار هنرمندان اختصاص یابد.
دوشنبه 18 اردیبهشت 1402

استاندار فارس در نشست هم اندیشی رهیافت های نوین سواد آموزی در زیست بوم جدید تاکید کرد:
آموزش افراد بدون توجه به نیاز بازار کار، یکی از آفت های مراکز علمی و آموزشی است

دکتر محمدهادی ایمانیه در نشست هم اندیشی رهیافت های نوین سود آموزی در زیست بوم جدید، گفت: آموزش افراد بدون توجه به نیاز بازار کار، یکی از آفت های مراکز علمی و آموزشی است که می بایست به صورت ویژه برای حل شدن آن تدبیر شود.
یکشنبه 17 اردیبهشت 1402

در آیین نکوداشت "روز شیراز" مطرح شد؛
جاذبه‌های شیراز منحصر و مختص به این کلان‌شهر است

در آیین نکوداشت روز شیراز که با حضور مدیریت شهری شیراز، مدیران استانی و میهمانان ملی و اهالی فرهنگ و هنر در باغ جهان‌نما برگزار شد، بر منحصر به‌فرد بودن جاذبه‌های شیراز و گسترانیدن فرش قرمز برای سرمایه‌گذاری تأکید شد.
یکشنبه 17 اردیبهشت 1402

استاندار فارس در جلسه ارائه گزارش پیشرفت تدوین سند توسعه علم، فناوری و نوآوری استان:
در تدوین سند توسعه علمی استان به هم افزایی، پرهیز از توجه به علوم غیرنافع و ایجاد زمینه شکوفایی استعداد افراد تاکید داریم

دکتر ایمانیه یکی از اهداف تدوین سند را هم افزایی مراکز آموزشی عنوان کرد و افزود: استفاده از امکانات یکدیگر در حوزه های مختلف از جمله نیروی انسانی، مسائل مالی و تجهیزات منجر به پیشرفت استان و استفاده بهینه از امکانات مراکز علمی و دانشگاه ها خواهد شد.
شنبه 16 اردیبهشت 1402

استاندار فارس در دیدار با دبیرکارگروه تعاون و مردمی سازی اقتصاد دفتر رئیس جمهور:
تعاون،‌ یکی از اصلی ترین راه های حل مشکلات کشور است

استاندار فارس در دیدار با دبیر کارگروه تعاون و مردمی سازی اقتصاد دفتر رییس جمهور، که در شیراز انجام شد، گفت: تعاون یکی از راه های اصلی برای حل مشکلات کشور است. دکتر محمدهادی ایمانیه گفت: جمهوری اسلامی همواره بر تعاون به عنوان یک راه حل اساسی برای رسیدن به رفاه و عدالت اجتماعی و توسعه کشور تاکید داشته است.
شنبه 16 اردیبهشت 1402

نقش شیراز بر قامت برج آزادی

شامگاه پانزدهم اردیبهشت ماه، روز نکوداشت شیراز، برج نگاره‌ای به مناسبت این روز بر برج آزادی، نقش بست.
شنبه 16 اردیبهشت 1402

روز پرکار استاندار فارس در تهران:
دیدار و مذاکره با وزیر راه و شهرسازی، معاون رئیس جمهور ورئیس سازمان برنامه و بودجه؛ معاونین سیاسی، امور اقتصادی و توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور/ تلاش در جهت آبادانی استان با رویکرد تعامل

استاندار فارس در سفر یک روزه به تهران، برخی از مسائل استان، از جمله تامینِ اعتبارِ برخی از پروژه‌های عمرانی و مسائل مرتبط با معیشت کارکنان زیر مجموعه استانداری فارس را پیگیری کرد.
جمعه 15 اردیبهشت 1402

تقدیر از تلاش های دکتر ایمانیه در اجرای سیاست های اشتغال دولت:
ارتقاء زیست بوم ملی اشتغال و نقش آفرینی فارس در توسعه کارآفرینی و اشتغال در سال ۱۴۰۱

محمود کریمی بیرانوند معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با ارائه لوح سپاسی به پاس نقش‌آفرینی محمدهادی ایمانیه در تحقق اهداف و برنامه‌های معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال در سال ۱۴۰۱ و ارتقای زیست بوم ملی اشتغال، از ایشان تقدیر کرد.
جمعه 15 اردیبهشت 1402

شهردار شیراز:
احیا و بازآفرینی بافت تاریخی شیراز نیاز به عزم ملی دارد/ باید در این بافت زندگی جریان داشته باشد

شهردار شیراز با بیان اینکه احیا و بازآفرینی بافت ۳۶۵هکتاری تاریخی شیراز نیازمند عزمی ملی است، گفت: باید در بافت تاریخی شرایطی را مهیا کنیم تا زندگی در آن جریان داشته باشد و مردم به این بافت برگردند.
جمعه 15 اردیبهشت 1402

همزمان با "روز شیراز" صورت پذیرفت؛
ادای احترام و تجدید میثاق مدیریت شهری شیراز با حضرت شاهچراغ(ع) و آرمان‌های شهدا

مدیریت شهری شیراز در "روز شیراز" با حضرت شاهچراغ(ع) و آرمان‌های شهدا تجدید میثاق کردند.
جمعه 15 اردیبهشت 1402

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز خبر داد؛
تدوین نقشه راه فناوری اطلاعات در شهرداری شیراز

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز گفت: تدوین نقشه راه فناوری اطلاعات، آغاز بکارگیری فناوری‌های نوین در کسب‌وکار شهرداری شیراز خواهد بود.
جمعه 15 اردیبهشت 1402

استاندار فارس در یکصد و سی و ششمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان فارس:
فارس در اقدامات فرهنگی پیشتاز است

دکتر ایمانیه با تاکید براینکه خیلی از اقدامات فرهنگی از فارس آغاز شده است، افزود: ایجاد شورای فضای مجازی استان که به گفته مقام عالی وزارت کشور یک الگوی کشوری است، طرح احرار سپاه فجر استان در پاک سازی روستاها از اعتیاد و اجرای مراسم فرهنگی مذهبی در اماکن تاریخی گردشگری فارس نمونه های دیگری از خدمات فرهنگی انجام شده در سومین حرم اهل بیت علیهم السلام است.
پنجشنبه 14 اردیبهشت 1402

شهردار شیراز:
شیراز میراثی تاریخی و موهبتی الهی است/ این اعجاز بی‌بدیل با افتخار میزبانی حرم حضرت شاهچراغ(ع) به اوج رسیده است

شهردار شیراز گفت: این کلان‌شهر، میراثی تاریخی و موهبتی الهی است که در دستان ما به ودیعه گذاشته شده تا آن را حفظ کنیم و زیبایی‌هایش را برای آیندگان به یادگار بگذاریم.
پنجشنبه 14 اردیبهشت 1402

خدمات مترو شیراز ۱۵ اردیبهشت رایگان اعلام شد

سازمان حمل‌ونقل ریلی شهرداری شیراز خدمات مترو را در روز جمعه ۱۵ اردیبهشت‌ماه رایگان اعلام کرد.
پنجشنبه 14 اردیبهشت 1402

استاندار فارس در پانصد و پنجمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید:
یکی از راه های مهار تورم، ایجاد اشتعال و رشد تولید است

استاندار فارس در پانصد و پنجمین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان: یکی از راه های کنترل و مهار تورم، ایجاد اشتغال رشد تولید است. همه مدیران استان موظفند عملکرد خود را در معرض دید عموم، از جمله رسانه ها قرار دهند.
چهار شنبه 13 اردیبهشت 1402

نخستین نمایشگاه عکس جاذبه‌های شیراز در سئول کره جنوبی آغاز به‌کار کرد

نخستین نماشگاه عکس جاذبه‌های شیراز به‌مناسبت روز و هفته شیراز و به همت سفارت جمهوری اسلامی ایران در سئول و براساس هماهنگی‌های به‌عمل‌آمده توسط اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز و گروه زبان فارسی و ایران‌شناسی دانشکده مطالعات خارجی در دانشگاه هانکوک سئول آغاز به‌کار کرد.
چهار شنبه 13 اردیبهشت 1402
1 2 3 4