شبکه های اجتماعی
خبرنامه
پست الکترونیک
تلفن همراه

در رسانه ها

معاون شهردار شیراز:
عملیات اجرایی ۳ تقاطع غیرهمسطح به‌زودی در شیراز آغاز می‌شود

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز، اعلام کرد که به‌زودی عملیات اجرایی ۳ تقاطع غیرهمسطح به عنوان پروژه‌هایی بزرگ در این شهر آغاز خواهد شد.
یکشنبه 05 بهمن 1399

با حضور استاندار فارس انجام گرفت
بهره برداری از طرح های صنعتی در شهرستان شیراز

استاندار فارس گفت :ثروت آفرینی و بهره گیری از ظرفیت های نیروی انسانی از دیگر مزایای راه اندازی واحدهای تولیدی است.
یکشنبه 05 بهمن 1399

شهردار شیراز اعلام کرد
اجرای ۱۵۰ پروژه شاخص و ویژه با اعتبار ۲۵۰۰ میلیارد تومان در شیراز

شهردار شیراز اعلام کرد: هم اکنون ۱۵۰ پروژه شاخص و ویژه با اعتبار ۲۵۰۰ میلیارد تومان در مناطق یازده گانه شیراز در حال اجراست که طبق برنامه زمانبندی در بازه های زمانی مختلف همچون دهه فجر، عید نوروز، روز شیراز و ... افتتاح می شوند.
شنبه 04 بهمن 1399

با حضور مسئولین شهری و شهروندان شیرازی
طرح زاگرس سبز و کاشت بذر گیاهان بومی در پارک کوهستانی دراک اجرا شد

طرح زاگرس سبز و پویش مردمی کاشت بذر گیاهان بومی در ارتفاعات شیراز جمعه ٣ بهمن در بوستان کوهستانی دراک با حضور شهردار شیراز، رییس و عضو شورای اسلامی شهر، فرمانده انتظامی فارس، مدیران شهری و شهروندان برگزار شد.
جمعه 03 بهمن 1399

توسط شهردار شیراز
بودجه ۶۰۶۰ میلیاردی شهرداری شیراز برای سال ۱۴۰۰ تقدیم شورای اسلامی شهر

شهردار شیراز بودجه ۶۰۶۰ میلیاردی شهرداری شیراز برای سال ۱۴۰۰ را تقدیم شورای اسلامی شهر کرد.
پنجشنبه 02 بهمن 1399

تقدیر استاندار فارس از دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس

استاندار فارس با اهدای لوح تقدیر دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور، از تلاش‌های سلیمان کرمی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قدردانی نمود.
چهار شنبه 01 بهمن 1399

استاندار فارس از دیدار خود با وزیر میراث فرهنگی و مدیرعامل ایدرو خبر داد:
طرح بهسازی اطراف آرامگاه سعدی تا دهه فجر به بهره برداری می‌رسد/ راه دسترسی حرم های مطهر شاهچراغ و آستانه به صورت فضای شهری مناسب طراحی و اجرا می شود

تلاش برای ثبت جهانی عنوان «دست بافته های عشایری» برای فیروزآباد از دیگر موضعاتی بود که به گفته نماینده عالی دولت در استان فارس در دیدار با وزیر میراث فرهنگی مورد بحث قرار گرفت و دستور پیگیری این مورد از سوی وزیر صادر شد.
چهار شنبه 01 بهمن 1399

استاندارفارس در دیدار مشاوروزیر نفت:
انقلاب گازرسانی در استان فارس انجام شده است/ حدود ۲۵۰۰ روستا در فارس گازرسانی شده اند

استاندارفارس با بیان این که تعداد روستاهای گازرسانی شده در این استان از حدود ۶۰۰ روستا در ابتدای دولت تدبیر و امید به حدود دو هزار و ۵۰۰ روستا رسیده است، گفت: با تلاش های دولت تدبیر و امید، شاهد انقلاب گازرسانی با رویکرد عدالت اجتماعی در این استان هستیم.
سه شنبه 30 دی 1399

معاون شهرسازی و معماری شهرداری شیراز خبر داد
تبدیل باغ ۱۶ هکتاری تملک شده به باغ موزه

معاون شهرسازی و معماری شهرداری شیراز گفت: یک قطعه باغ ۱۶ هکتاری واقع در مجاورت پیاده راه سلامت چمران جنوبی که در سال های اخیر از حالت باغ خارج و بصورت متروکه در آمده بود توسط شهرداری شیراز تملک و مطالعات و طراحی این پروژه، در سال گذشته جهت تبدیل به باغ فعال با رویکرد فرهنگی و هنری انجام و به تصویب کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان رسیده است.
دوشنبه 29 دی 1399

شهردار شیراز:
نگهداری و حفاظت از فضای سبز و باغات اولویت اول سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری باشد

شهردار شیراز در بازدید از سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز تاکید کرد: نگهداری و حفاظت از فضای سبز و باغات اولویت اول این سازمان باشد.
دوشنبه 29 دی 1399

مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری شیراز:
مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری طبق قانون شرایط احراز مشاغل سرپرستی را دارد

مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری شیراز پیرو انتشار مطلبی مبنی بر اشتغال یکی از کارکنان شهرداری در حوزه پیشگیری و رفع تخلفات شهری گفت: وجود تجربه کاری در یک شغل و آموختن کاربردی در حین کار از جمله ی اثربخش ترین شیوه های آموزش است. به گونه ای که عموم نظام های طبقه بندی مشاغل، هر سه سال سابقه ی کاری در یک شغل را معادل یک مقطع تحصیلی در مسیر ارتقاء شغلی محسوب می کنند.
دوشنبه 29 دی 1399

جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا خبر داد:
پیشنهاد استاندار فارس برای واگذاری اختیار حضور دانش آموزان به شورای مدرسه در سراسر کشور اجرا می شود / تداوم آموزش مجازی در دانشگاه ها و مدارس فارس/ ۲۸ شهرستان فارس در وضعیت کم‌خطر قرار دارند

جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: با اشاره به اینکه درباره بازگشایی مدارس، پیشنهاد استاندار فارس از ابتدای شیوع ویروس به ستاد ملی ،واگذاری اختیار به شورای مدرسه بوده است، گفت: این مهم از چند ماه قبل صورت پذیرفته و پیشنهاد استان فارس در سراسر کشور اجرایی میشود و در حال حاضر نیز تاکید برآموزش مجازی در دانشگاه‌ها و مدارس است.
شنبه 27 دی 1399

استاندار فارس:
مداحان یکی از پایه های پایداری فرهنگی کشور هستند /ورود مداحان به چارچوب های سیاسی و جناحی افول کار آنها است/ مداحی ها طی سه دهه اخیر رشد و بالندگی مثبتی داشتند

استاندار فارس گفت: پایداری هر کشوری متاثر از پایداری فرهنگی آن است و مداحان یکی از پایه های پایداری فرهنگی کشور هستند.
شنبه 27 دی 1399

در سفر استاندار فارس به تهران انجام شد:
نشست استاندار و مجمع نمایندگان فارس با معاون اول رئیس جمهور/ استقبال جهانگیری از پیشنهادات مدیر ارشد و نمایندگان فارس

استاندار فارس با اشاره به دیدار خود با تعدادی از سرمایه گذران این حوزه ، عنوان کرد: امیدوارم تفاهم های حاصل از این نشست در آینده نزدیک منجر به احداث تعدادی از صنایع غذایی به صورت زنجیره ای شود.
پنجشنبه 25 دی 1399

شهردار شیراز در آیین تشییع دو شهید گمنام:
مستقل از هر گرایش فکری و اندیشه سیاسی، باید به میراث معنوی و شهدای ملت احترام بگذاریم

شهردار شیراز در آیین تشییع و به خاکسپاری دو شهید گمنام در بهشت احمدی اعلام کرد: ما همه خانواده این شهدا هستیم و به سوگ آنها می‌نشینیم.
پنجشنبه 25 دی 1399

استاندار فارس خبر داد:
کمک ۷۰۰ میلیاردی مردم فارس، در شیوع بیماری کرونا

استاندار فارس گفت :خوشبختانه روند بیماری در کشور نزولی شده و ما در فارس با استراتژی برقراری آرامش، شاهد همدلی و انسجام میان مردم و مسئولان بودیم.
چهار شنبه 24 دی 1399

استاندار فارس:
شوراهای آموزش و پرورش امکان تصمیم گیری محلی و بومی دارند/ طرح آجر به آجر از خروجی های شورای آموزش و پرورش فارس در سطح ملی است

استاندار فارس یکی از خروجی های ملی شورای آموزش و پرورش فارس را طرح آجر به آجر عنوان کرد و بیان داشت: این پروژه، تکامل یافته طرح صندوق های خرد است که در شورای آموزش و پرورش فارس مطرح و پیشنهاد شد.
چهار شنبه 24 دی 1399

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز خبر داد
تکمیل پروژه تامین روشنائی پارک جنگلی قندیلی

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز گفت: پروژه تامین روشنائی پارک کوهستانی قندیلی تکمیل شده است.
چهار شنبه 24 دی 1399

به منظور پیگیری و حل و مشکلات و خواسته های شهروندان
شهردار شیراز در دیداری مردمی پای صحبت اهالی شهرک آرین نشست

شهرک آرین واقع در شهرداری منطقه ده شیراز از جمله شهرک های منفصل در شمال غرب است که مشکلاتی را با خود به یدک می کشد، در راستای شنیدن مشکلات و خواسته های شهروندان ساکن در این منطقه و پیگیری امور مرتبط با مدیریت شهری، شهردار شیراز به همراه ناظر شورای اسلامی شهر شیراز در شهرداری منطقه ۱۰ و شهردار این منطقه از شهرک آرین بازدید کردند و در مسجد امام هادی (ع) با شهروندان به گفتگو نشستند.
چهار شنبه 24 دی 1399

معاون شهرسازی و معماری شهرداری شیراز:
نتیجه بررسی قانون جامع شهرسازی و معماری کشور پیگیری شود

معاون شهرسازی و معماری شهرداری شیراز گفت: موضوع تحقق کاربری‌های خدماتی و نتیجه بررسی قانون جامع شهرسازی و معماری کشور که از مدتها در دستور کار این وزارتخانه است پیگیری شود.
سه شنبه 23 دی 1399
1 2 3