شبکه های اجتماعی
خبرنامه
پست الکترونیک
تلفن همراه

دوشنبه 03 خرداد 1395
0

نطق پیش از دستور مهندس رضا محمدیان در یکصد و پنجاه و نهمین جلسه شورای اسلامی مورخ 95/03/03

بسمه تعالی

ضمن عرض تبریک میلاد منجی عالم بشریت و گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر نکاتی چند را عرض می‌نمایم:

1- ابتدا می‌بایست پیروزی مقتدرانه تیم ملی کشتی فرنگی ایران در مسابقات جام‌جهانی را به مردم شریف ایران تبریک گفت و می‌بایست از زحمات رئیس هیئت کشتی فارس و مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان فارس و عوامل مربوطه که زحمات زیادی را جهت برگزاری مسابقات در شهر شیراز کشیدند تشکر و قدردانی کرد و ان‌شاءاله ریاست محترم شورا قدردانی از این عزیزان را در دستورکار شورا قرار دهد.

قابل ذکر است برگزاری این مسابقات و استقبال مردم لزوم داشتن ورزشگاه‌های بزرگتر را در شهر شیراز محرز نمود. امید است با پیگیری اداره کل ورزش و جوانان و همدلی مسئولان در آینده نزدیک شاهد اتمام عملیات اجرایی ورزشگاه میانرود و ورزشگاه شش هزار نفری واقع در بزرگراه حسینی‌الهاشمی باشیم.

2- متاسفانه خبری مبنی بر پیگیری اختصاصی پرواز مستقیم مسکو به چند کلانشهر از جمله مشهد، تهران و اصفهان در رسانه‌ها به گوش می‌رسد. با توجه به اقبال توریست‌ها و گردشگران روسیه برای سفر به ایران مسئولان محترم استان نباید از این فرصت غافل شوند و می‌بایستی هرچه سریع‌تر موضوع مذکور پیگیری شود در این راستا شهرداری شیراز هم می‌بایستی در راستای تکالیف بودجه مبنی بر معرفی پتانسیل‌های مختلف شهر شیراز به کشورهای هدف اقدامات لازم را انجام دهد تا ان‌شاءاله شاهد رونق بیشتر فضای گردشگری شهر زیبای شیراز و رونق اقتصاد و ایجاد اشتغال جوانان در زمینه‌های مربوطه باشیم.

3- به عنوان نماینده مردم شریف شهر شیراز ضمن تشکر از اقدامات انجام شده از مدیرکل محترم اداره اوقاف فارس تقاضا دارم در مورد بازسازی فضای امامزادگان عظیم‌الشان شهر شیراز اهتمام بیشتری به خرج دهند در ابتدای شورای چهارم توافقی بین شورا و شهرداری و اداره اوقاف در کمیسیون عمران در مورد مرمت و بازسازی و محوطه‌سازی برخی از بقاع متبرکه صورت پذیرفت و تقریباً شهرداری شیراز به تعهدات خود عمل نموده است ولی متاسفانه اداره اوقاف در برخی موارد هنوز اقدامی انجام نداده است لذا تاکید می‌شود با توجه به وظایف ذاتی اداره مذکور پیگیری‌های لازم جهت امر فوق به منظور رشد بیشتر جایگاه سومین حرم اهل بیت علیهم‌السلام هرچه سریع‌تر انجام شود. 

ارسال نظر
نام شما:
 
پست الکترونیک:
وب سایت:
متن:

.
کد امنیتی را وارد کنید: