شبکه های اجتماعی
خبرنامه
پست الکترونیک
تلفن همراه

شنبه 20 مهر 1392
0

دیدار با اعضای جامعه روحانیت شیراز

صبح پنج شنبه در محل مسجد جامع شهدای شیراز نشست اعضای محترم جامعه روحانیون مبارز شهر شیراز با اعضای محترم شورای اسلامی این شهر برگزار گردید.
در این نشست امام جمعه شیراز خواستار ساماندهی آرامستان دارالسلام شدند و فرمودند: آنچه مهم به نظر می‌رسد این است که قبرستان دارالسلام باید احیا شود، چراکه آرامستانی با این قدمت در شیراز یا باقی نمانده یا اگر مانده، تغییر هویت داده است.
در ادامه این نشست آیت‌الله سید علی‌اصغر دستغیب، معرفی افراد از طرف جامعه روحانیت شیراز برای سمت‌های مختلف را کذب دانستند و افزودند: روزنامه‌ها پیش از چاپ این موارد صحت و سقم آن را از جامعه روحانیت جویا شوند و تحقیق کنند که آیا علما بر سر آن موضوع اجماع دارند.
مهندس رضا محمدیان، رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر شیراز در ادامه این نشست گزارشی از عملکرد کمیسیون عمران ارائه دادند.

مهندس رضا محمدیان در این زمینه اظهار داشتند: در حال حاضر 16 پل و زیرگذر در شیراز در حال احداث است، که از این تعداد پل و زیرگذر بین هشت تا 10 مورد آن تا پایان سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد. همچنین بیان نمودند: یکی از علت‌های تاخیر در اجرای طرح محدوده ترافیک شیراز لزوم تامین زیرساخت‌های لازم است.

مهندس محمدیان ادامه دادند: برخی از مردم معطلی بسیار در ترافیک را به پای مدیریت می‌گذارند و نباید سهولت در حمل و نقل و تردد را دست کم گرفت. در دو ماه آغاز به کار شورای دور چهارم احداث پارک 240 هکتاری از پل چنار راهدار بر حاشیه رودخانه سلطان‌آباد تا مهدی‌آباد پیگیری شد که جنوب شهر را متحول می‌کند، این پارک 240 هکتاری در قیاس با پارک آزادی که پنج هکتار است فضای سجادیه، والفجر، فرهنگیان و آن مناطق را متحول می‌کند.


ارسال نظر
نام شما:
 
پست الکترونیک:
وب سایت:
متن:

.
کد امنیتی را وارد کنید: