شبکه های اجتماعی
خبرنامه
پست الکترونیک
تلفن همراه

آرشیو اخبار

عبارت مورد نظر:   گروه خبری :
 
از تاریخ: تا :
نتایج جستجو

شهردار شیراز:
درصدد هستیم برند «شیراز، شهر پاک» را در ذهن شهروندان و مسافران به یادگار بگذاریم

شهردار شیراز در آستانه سال نو اظهار امیدواری کرد «شهر پاک» مهمترین خاطره مسافران نوروزی در بازدید از این شهر باشد.
دوشنبه 27 اسفند 1397

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز:
ششمین دوره ملی و سومین دوره بین المللی جشنواره عکس شیراز در تابستان ۹۸ برگزار می شود

مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز و دبیر ششمین دوره ملی و سومین دوره بین المللی جشنواره عکس شیراز امروز خبر از برگزاری این جشنواره در تابستان سال ۹۸ داد و گفت: مهمترین اتفاق جشنواره ششم عکس شیراز امروز اضافه شده بخش ویژه جایزه زنده یاد استاد میرزا حسن عکاسباشی است.
دوشنبه 27 اسفند 1397

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری شیراز اعلام کرد
فعالیت ۶ دستگاه اتوبوس گردشگری ویژه مسافران نوروزی در شیراز

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری شیراز گفت: مسافران نوروزی به وسیله ۶ دستگاه اتوبوس گردشگری از کمپ‌های اسکان به مراکز زیارتی و گردشگری شیراز منتقل می‌شوند.
دوشنبه 27 اسفند 1397

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز:
برنامه‌های نوروزی شیراز برای شهروندان و مسافران پیش بینی شده است

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز گفت: برنامه‌های نوروزی در دو بخش ویژه شهروندان و مسافران و مهمانان نوروزی پیش‌بینی شده است.
دوشنبه 27 اسفند 1397

استاندار فارس در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان:
۸۲ درصد بودجه عمرانی وهزینه ای سال ۹۷تخصیص یافته است/ زیرساخت داده مکانی اطلاعات خوبی در اختیار تصمیم گیران قرار می دهد/ رهبر معظم انقلاب بر رفتارهای فعالانه، ابتکاری، هوشمندانه و امیدوارانه تاکید دارند

استاندار فارس با بیان این که ۸۲ درصد بودجه دربخش عمرانی مشتمل بر ملی واستانی وهمچنین بودجه هزینه ای این استان به مبلغ دو هزار و ۱۹۵ میلیارد تومان در سال ۹۷ تخصیص یافته است، گفت: دستگاه ها باید تعهدات قانونی خود در بودجه ۹۷ را اجرایی کنند.
یکشنبه 26 اسفند 1397

ستاندار فارس در جلسه کارگروه توسعه صادرات استان:
بی انگیزگی و سستی در توسعه صادرات جایز نیست/ رفع مشکلات صادرات استان در سطوح ملی پیگیری می شود/میز صادرات خدمات فنی و مهندسی درفارس تشکیل شود

استاندار فارس با انتقاد از رخوت و سستی و بی انگیزگی حاکم بر صادرات در استان فارس بر لزوم علت یابی این موضوع و رفع آن تاکید کرد و افزود: در شرایط کنونی صادرات حلال بسیاری از مشکلات اقتصادی است که باید با جدیت در دستور کار قرار بگیرد.
یکشنبه 26 اسفند 1397

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز:
زمینه تبادل فرهنگی شیراز و شانگهای فراهم می‌شود

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز ابراز امیدواری کرد که زمینه تبادل فرهنگی و هنری بین شیراز و شانگهای فراهم شود.
شنبه 25 اسفند 1397

استاندار فارس در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر :
تمهیدات لازم برای سفرهای نوروزی زمینه معرفی توانمندی های فارس را فراهم می‌کند/ تمدن کهن فارس همراه با شعائر دینی در برنامه‌های فرهنگی مد نظر باشد

استاندار فارس با اشاره به اینکه فارس از پتانسیل‌های گردشگری استان در زمینه‌های فرهنگی، مذهبی، طبیعی، تاریخی و اقلیمی برخوردار است، بی تردید فراهم کردن مقدمات و در نظر گرفتن تمهیدات لازم برای سفرهای نوروزی بر تکرار شدن این سفرها در سال‌های آینده و معرفی فارس موثر خواهد بود.
شنبه 25 اسفند 1397

شهردار شیراز:
پاکبانان از جمله شریف ترین همکاران ما در شهرداری هستند

شهردار شیراز در آیین تجلیل از پاکبانان این کلانشهر گفت: پاکبانان از جمله شریف ترین همکاران ما در مجموعه مدیریت شهری هستند.
شنبه 25 اسفند 1397

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز:
شناسایی نقاط حادثه‌خیر شیراز برای چهارشنبه‌سوری

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز اعلام کرد که هشت نقطه حادثه‌خیر برای مدیریت رخدادهای چهارشنبه سوری، در این کلانشهر شناسایی شده است.
شنبه 25 اسفند 1397

شهردار شیراز:
آرشیو ملی هنر در شیراز ایجاد می شود

شهردار شیراز از همکاری این مجموعه با مرکز اسناد و کتابخانه ملی ایران به منظور ایجاد آرشیو ملی هنر ایران در شیراز خبر داد.
جمعه 24 اسفند 1397

استاندار فارس در جلسه شورای سازمان همیاری شهرداری ها:
شفافیت ملاک انجام امور باشد/ اعتماد متقابل میان سهامداران و هیئت مدیره کلید حرکت اثر بخش در سازمان همیاری شهرداری ها است/ سال های گذشته اقدامات خوبی در سازمان همیاری شهرداری ها انجام شده است

استاندار فارس حرکت مثمر ثمر و قابل قبول این سازمان را نیازمند ایجاد اعتماد میان سهامداران و مجموعه هیئت مدیره دانست و یادآور شد: هیئت مدیره برآیند رای سهامداران هستند و بر اساس تعهدی که به رای دهندگان دارند باید در مسیر این اعتماد سازی حرکت کنند.
پنجشنبه 23 اسفند 1397

رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل بار شهرداری شیراز خبر داد
آغاز طرح ساماندهی وسایل نقلیه باربر

رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل بار شهرداری شیراز از آغاز طرح ساماندهی وسایل نقلیه باربر در این کلانشهر خبر داد.
پنجشنبه 23 اسفند 1397

افزایش ساعات بازدید از اماکن گردشگری فارس در نوروز ۹۸

سرپرست امور فرهنگی میراث فرهنگی فارس از افزایش ساعات بازدید اماکن تاریخی و فرهنگی استان فارس در نوروز ۹۸ خبر داد.
چهار شنبه 22 اسفند 1397

در پیام استاندار فارس به مناسبت روز بزرگداشت شهدا مطرح شد؛
اقتدار و پیشرفت کشور مرهون خون های پاک شهداست

استاندار فارس در پیامی به مناسبت روز بزرگداشت شهدا تصریح کرد: بی شک اقتدار ، امنیت ، پیشرفت و توسعه کنونی کشور ، مرهون خون های پاک و مقدس این عزیزان و ایثار و مقاومت خانواده های صبور آنان است.
چهار شنبه 22 اسفند 1397

استاندار فارس در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی:
محیط حقوقی برای فعالیت بخش خصوصی مهیا شود/ رفع مشکلات فعالان اقتصادی بر اساس اولویت در دستور کار باشد

استاندار فارس گفت: حضور فعال‌تر بخش خصوصی در عرصه اقتصاد مستلزم فراهم کردن محیط حقوقی و رفع نواقص موجود در قوانین و بخشنامه‌های موجود است.
چهار شنبه 22 اسفند 1397

استاندار فارس ستاد ساماندهی امور جوانان:
با تکیه بر بیانیه گام دوم انقلاب توانمندی جوانان به کار گرفته شود/ افزایش تعداد سازمان‌های مردم نهاد در حوزه جوانان باید منجر به کاهش مشکلات شود

استاندار فارس با تاکید بر استفاده دستگاه‌های اجرایی از جوانان در ۳۰ درصد ظرفیت‌های مدیریتی، خاطرنشان کرد: در بیانیه گام دوم انقلاب که از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شده است جوانان به عنوان محور تحقق پیشرفت جامعه اسلامی مطرح شده‌اند.
چهار شنبه 22 اسفند 1397

مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری شیراز اعلام کرد
ارسال ۱۲۰ هزار قبض نوسازی درب منازل

مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری شیراز درباره تعداد قبض ارسالی عوارض نوسازی به درب منازل شهروندان شیرازی گفت: هر ساله تعداد ۴۰۰ هزار قبض نوسازی منازل صادر و به درب شهروندان ارسال می‌شد اما یکی از مشکلات شهرداری شیراز در خصوص ارسال این قبض این بود که بسیاری از املاک قدیمی ‌است و اطلاعات دقیقی در شهرداری وجود ندارد.
چهار شنبه 22 اسفند 1397

استاندار فارس در بازدید از شورای شهر شیراز:
آغاز پروژه‌های برجسته و مورد نیاز رمز ماندگاری تلاش‌های شورای شهر است/ جلسات اعضا شورای شهر با استاندار در چارچوب هدفمند و مشخص برگزار شود

استاندار فارس گفت: برای ماندگار شدنِ تلاش های اعضا شورای شهر در اذهان شهروندان باید چند طرح برجسته و مورد نیاز شهر را آغاز کنید و به نتایج قابل قبولی برسانید‌.
سه شنبه 21 اسفند 1397

استاندار فارس در جلسه شورای پدافند غیر عامل استان تاکید کرد :
لزوم اولویت بندی در تدوین طرح جامع و نقشه راه پدافند غیر عامل

استاندار فارس با بیان اینکه تهیه و تدوین طرح مطالعاتی جامع در خصوص پدافند غیر عامل طی قراردادی بر عهده دانشگاه شیراز گذاشته شده است، افزود: در طرح‌های مطالعاتی نیز باید هر بخش جداگانه مطالعه و در نهایت بخش تلفیق از آن استخراج شود تا نتیجه مطلوب را داشته باشد.
سه شنبه 21 اسفند 1397
1 2 3 4