شبکه های اجتماعی
خبرنامه
پست الکترونیک
تلفن همراه

آرشیو اخبار

عبارت مورد نظر:   گروه خبری :
 
از تاریخ: تا :
نتایج جستجو

رهبر معظم انقلاب: جنگی رخ نخواهد داد/ مذاکره سمّ است؛ گزینه قطعی ملت ایران مقاومت است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در تبیین علل مذاکره نکردن با آمریکا فرمودند: جنگی به وقوع نمی ‌پیوندد و گزینه قطعی ملت ایران مقاومت است.
سه شنبه 24 اردیبهشت 1398

تأکید رئیس کل دادگستری استان فارس بر تقویت ادارات حقوقی در دیدار با شهردار شیراز

رئیس کل دادگستری استان فارس در دیدار شهردار و معاونین شهرداری شیراز با ایشان با تأکید بر اجرای دقیق قانون در همه زمینه ها گفت: رعایت دقیق قانون در همه شئون باعث جلوگیری از وارد آمدن آسیب های بعدی می گردد.
سه شنبه 24 اردیبهشت 1398

شهردار شیراز:
میزان رضایتمندی مردم در انتصاب و جابجایی مدیران شهرداری تاثیر می گذارد

شهردار شیراز در دیدار با رئیس کل دادگستری استان فارس بر دفاع از حقوق شهروندان تاکید کرد و گفت: بر رعایت حقوق مردم اصرار داریم و اصلا راضی به این نیستیم که به شهروندی کوچکترین ظلمی شود.
سه شنبه 24 اردیبهشت 1398

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز:
مراحل سرمایه گذاری در شهرداری شیراز تابع تشریفات قانونی است

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز تاکید کرد: تمام مراحل سرمایه گذاری در این نهاد تابع تشریفاتی قانونی بوده و در چارچوپ شیوه نامه ها و مصوبات شورای اسلامی شهر شیراز انجام می شود.
دوشنبه 23 اردیبهشت 1398

شهردار منطقه ۶ شیراز اعلام کرد
شروع عملیات اجرایی لکه گیری و مرمت آسفالت های آسیب دیده سطح منطقه

شهردار منطقه ۶ شیراز از شروع عملیات اجرایی لکه گیری، مرمت آسفالت های آسیب دیده در منطقه خبر داد.
یکشنبه 22 اردیبهشت 1398

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز:
طرح جامع آموزش فرهنگ شهروندی به ساکنین مجتمع های آپارتمانی اجرا می شود

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز گفت: طرح جامع آموزش فرهنگ شهروندی به ساکنین مجتمع های آپارتمانی با عنوان محله های عمودی در شیراز اجرا می شود.
یکشنبه 22 اردیبهشت 1398

استاندار فارس:
فرماندار یا بخشداری که شائبه حمایت از کاندیدا ایجاد کند، عزل می‌شود

استاندار فارس گفت: فرماندار و بخشداری که شائبه حمایت از کاندیدایی را ایجاد کنند، عزل می‌شوند.
یکشنبه 22 اردیبهشت 1398

با حضور استاندار فارس
تفاهم نامه سرمایه گذاری شرکت اتریشی در استان فارس به امضا رسید/ استاندار فارس: میراث فرهنگی و صنایع دستی محمل مناسبی برای تبادلات فرهنگی میان ملت ها است

با حضور استاندار فارس تفاهم نامه تامین سرمایه و سرمایه‌گذاری در اجرای طرح‌های گردشگری خدماتی و صنعتی استان فارس از قبیل مرمت و نگهداری و بهره‌برداری از اماکن تاریخی استان فارس و مقررات مربوطه احداث سایت بازیافت زباله ایجاد مراکز اقامتی و گردشگری و توریستی در سطح استان با شرکت اتریشی پارس سراگ ورد به امضا رسید
شنبه 21 اردیبهشت 1398

استاندار فارس در مراسم تکریم و معارفه روسای دادگستری استان
امنیت و آرامش استان فارس مرهون تعامل بین دستگاه‌ها و مسئولین است

استاندار فارس ثبات و آرامش استان را نتیجه این تعامل سازنده بین دستگاه‌های انتظامی، نظامی، امنیتی، اجرایی و دستگاه قضا دانست و خاطرنشان کرد: این امنیت در همه حوزه‌ها اعم از ایجاد آرامش برای مردم، برخورد با متخلفین، امنیت در زمینه ایجاد شغل و سرمایه گذاری و امنیت اجتماعی وجود دارد.
پنجشنبه 19 اردیبهشت 1398

به همت اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز
کودکان کار به زورخانه رفتند

رییس اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز هدف از این برنامه را علاوه بر ورزش و سلامت جسم و روان، آشنایی با فرهنگ اصیل ایرانی و ورزش‌های باستانی و آشنایی کودکان با اخلاق و منش پهلوانی دانست.
پنجشنبه 19 اردیبهشت 1398

رهبر انقلاب: امروز وظیفه‌ حوزه‌ها از گذشته سنگین‌تر است / گفتمان‌های انقلابی را تقویت کنید

رهبر معظم انقلاب، وظیفه حوزه های علمیه را نسبت به گذشته سنگین تر دانستند و گفتند: در داخل کشور توجهی که امروز نسبت به مسائل دینی و روحانیت وجود دارد، با گذشته و قبل از انقلاب اسلامی، قابل مقایسه نیست.
چهار شنبه 18 اردیبهشت 1398

در دیدار استاندار فارس با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور مطرح شد
جبران خسارت‌های ناشی از سیل به ویژه در بخش کشاورزی استان/ توجه به تکمیل پروژه‌های نیمه تمام عمرانی در فارس

دکتر عنایت الله رحیمی در دیدار با دکتر محمد باقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، به بررسی مسائل استان در حوزه‌های مختلف پرداخت.
چهار شنبه 18 اردیبهشت 1398

به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز
طرح آزمایشی گردشگری شبانه شیراز اجرا شد

طرح آزمایشی گردشگری شبانه شیراز به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری این کلانشهر در گذر تاریخی حافظیه به نام «کوی رندان» اجرا شد.
سه شنبه 17 اردیبهشت 1398

شهردار اعلام کرد
ایجاد فضاهای شهری متفاوت با نگاهی به پیشینه تاریخی شیراز

شهردار شیراز در نشست با شورای مرکزی نظام مهندسی کشور گفت: با ایجاد نگاهی نو به داشته های تاریخی، فضاهای شهری متفاوتی را ایجاد و در اختیار شهروندان قرار می دهیم.
سه شنبه 17 اردیبهشت 1398

استاندار فارس در جلسه بررسی عملکرد گروه های فعال در سیل شهرک سعدی :
وجود همدلی باعث موفقیت در مدیریت سیلاب در سعدی شد

استاندار فارس گفت: وجود همدلی و همکاری برادرانه همانند دوران دفاع مقدس باعث شد همه دست اندرکاران در کنار یکدیگر فعالیت کرده و به موفقیت دست پیدا کنند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی در جمع فعالین و دست اندر کاران مدیریت سیل در شهرک سعدی اظهار داشت: سیل، علی‌رغم آسیب ها نعمت های زیادی مانند پر شدن سدها و خوشحالی کشاورزان را به همراه داشت.
دوشنبه 16 اردیبهشت 1398

از سوی فدارسیون دوچرخه سواری کشور؛
شیراز به عنوان داوطلب شهر ملی دوچرخه معرفی شد

کلانشهر شیراز در نخستین همایش استانی نقش شهرداران در توسعه ورزش همگانی به عنوان داوطلب شهر ملی دوچرخه معرفی شد و شهردار شیراز به عنوان رئیس و معاون حمل و نقل و ترافیک به عنوان نایب رئیس کارگروه شهر ملی دوچرخه انتخاب شدند.
دوشنبه 16 اردیبهشت 1398

شهردار شیراز:
معلمان رهبران فکری جامعه هستند

شهردار شیراز معلمان را رهبران فکری جامعه دانست و گفت: سرنوشت جامعه بشری پیوند مستقیمی با آموزش و پرورش دارد.
دوشنبه 16 اردیبهشت 1398

در دیدار استاندار فارس با سفیر اتریش مطرح شد:
حمایت مدیریت ارشد استان از توسعه روابط فارس و اتریش/ برقراری مجدد پروازها بین شیراز و وین از مقدمات توسعه روابط دو جانبه است/ ایران همواره کشوری صلح طلب در عرصه بین المللی بوده است

استاندار فارس با اشاره به مشارکت اتریش در احداث دو پروژه تصفیه خانه شیراز و بیمارستان تامین اجتماعی، این مشارکت را مقدمه ای برای توسعه هر چه بیشتر روابط این کشور با استان فارس دانست و گفت: مدیریت ارشد استان فارس حمایت خود از سرمایه گذاران و شرکت های اتریشی که قصد فعالیت اقتصادی در استان را داشته باشند اعلام می کند.
یکشنبه 15 اردیبهشت 1398

استاندار فارس در مراسم تقدیر از معلمان نمونه استان:
معلمان با پرورش نیروهای انسانی خلاق و متفکر در راه توسعه کشور گام بر می‌دارند/ نقش فرهنگیان در عبور از بحران‌ اقتصادی امروز انکار ناپذیر است

استاندار فارس هزینه کردن در آموزش و پرورش را سرمایه گذاری همیشگی و با ارزش برای توسعه جامعه برشمرد و بیان کرد: در دنیای پیشرفته امروز بهره گیری از منابع نقصان ناپذیری همچون تفکر، خلاقیت و اندیشه پویا کلید توسعه است؛ بنابراین معلمان با پرورش نیروهای انسانی که‌صاحبان این خلاقیت و تفکر هستند، در راه توسعه کشور گام بر می‌دارند.
یکشنبه 15 اردیبهشت 1398

شهردار شیراز:
افتتاح باغ گل ها یک ظرفیت جدید به گردشگری شیراز اضافه کرد

شهردار شیراز در آیین افتتاح همزمان ۱۲ پروژه زیست محیطی، تفریحی و فرهنگی شهرداری شیراز گفت: افتتاح باغ گلها یک ظرفیت جدید گردشگری را به شیراز اضافه کرد.
یکشنبه 15 اردیبهشت 1398
1 2 3