شبکه های اجتماعی
خبرنامه
پست الکترونیک
تلفن همراه

آرشیو اخبار

عبارت مورد نظر:   گروه خبری :
 
از تاریخ: تا :
نتایج جستجو

پیام رهبر انقلاب در پی ترور دانشمند هسته‌ای و دفاعی شهید محسن فخری‌زاده

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی با تبریک و تسلیت شهادت و فقدان دانشمند برجسته و ممتاز هسته‌ای و دفاعی جناب آقای محسن فخری‌زاده، بر مجازات قطعی عاملان و آمران این جنایت و همچنین لزوم پیگیری تلاش علمی و فنی این شهید تأکید کردند.
شنبه 08 آذر 1399

بیش از ۴ میلیون متر مربع از معابر شیراز ترمیم و روکش آسفالت شدند
پاسخگویی به مطالبات شهروندان در خصوص آسفالت معابر

شهردار شیراز نهضت آسفالت را یکی از مطالبه‌های اصلی شهروندان ارزیابی کرد و گفت: طبق نظرسنجی انجام شده خواسته اصلی شهروندان در۹ منطقه از مجموع ۱۱ منطقه شیراز، بهبود وضعیت آسفالت معابر است و براساس خواسته مردم عزم جدی شهرداری برای نهضت آسفالت معابر سطح شهر استوار شده است.
شنبه 08 آذر 1399

در نشست ویدئو کنفرانس کنترل پروژه زیر ساخت های استان فارس و شهر شیراز
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از همکاری و خدمات شهرداری شیراز تقدیر کرد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشست ویدئو کنفرانس کنترل پروژه زیر ساخت های استان فارس و شهر شیراز از همکاری و خدمات شهرداری شیراز تقدیر کرد.
شنبه 08 آذر 1399

پیام رهبر انقلاب:
بسیج، ثروت بزرگ و ذخیره‌ خداداد ملت ایران است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به‌مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفین، بسیج را ثروت بزرگ و ذخیره‌ی خداداد ملت ایران دانستند و تأکید فرمودند: دشمنان، اکنون و همیشه در این اندیشه بوده‌اند و خواهند بود که آن را نابود یا بی‌اثر کنند.
چهار شنبه 05 آذر 1399

رهبر انقلاب:
مسیر رفع تحریم را یک بار امتحان و چند سال مذاکره کردیم اما به نتیجه‌ای نرسید/ موشک و منطقه ما به اروپایی‌ها ربطی ندارد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید بر اینکه برای علاج تحریم‌ها دو مسیر «خنثی‌سازی تحریم‌ها و غلبه بر آنها» و «رفع تحریم» وجود دارد، افزودند: البته ما مسیر رفع تحریم را یک بار امتحان و چند سال مذاکره کردیم اما به نتیجه‌ای نرسید.
سه شنبه 04 آذر 1399

استاندارفارس در جلسه ستاد تنظیم بازار استان:
قیمت های مصوب ستاد تنظیم بازار باید رعایت شود / دستگاه های مسئول باید در شرایطی که مردم با بیماری و تحریم روبرو هستند به وظایف خود با جدیت عمل کنند

استاندارفارس گفت: قیمت های کالاها و خدمات ضروری مورد نیاز مردم باید با آنالیز صحیح تعیین و با در نظر گرفتن همه عوامل اعلام شود و همه موظفند قیمت های اعلام شده توسط ستاد تنظیم بازار را رعایت کنند.
سه شنبه 04 آذر 1399

با هدف بررسی مشکلات انجام گرفت؛
بازدید استاندار فارس از واحد تولید تجهیزات فرودگاهی

استاندار فارس گفت :همه در زنجیره اقتصادی کشور مورد توجه قرار دارند و تلاشها باید در جهت تامین منافع همگانی انجام شود.
یکشنبه 02 آذر 1399

شهردار منطقه۱۰ شیراز:
حد فاصل گویم تا ورودی دوم صدرا در حوزه استخفاظی راه و شهرسازی است

شهردار منطقه ١٠ شیراز با اشاره به اینکه محور حد فاصل گویم تا ورودی دوم صدرا در حوزه استخفاظی راه و شهرسازی است، گفت: در خصوص گلوگاه گویم با توجه به هزینه های بالای خرید املاک اطراف این محل تا کنون چند مورد مطرح شده بود از جمله ایجاد زیر گذر که با توجه به مشکلات ان امکان اجرای زیر گذر در این محل وجود ندارد اما در نهایت مصوبه ای برای اجرای یک روگذر در این محل داشتیم که به زودی این پروژه آغاز می‌شود و بهترین راه حل نیز اجرای رو گذر در این محل است.
شنبه 01 آذر 1399

با گشایش ایستگاه جدید دوچرخه‌های هوشمند اشتراکی در محدوده منطقه ۶
تعداد ایستگاه دوچرخه‌های هوشمند اشتراکی به ۸۷ ایستگاه افزایش یافت

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز گفت: با گشایش ایستگاه جدید دوچرخه‌های هوشمند اشتراکی در محدوده منطقه ۶، مساحت محدوده خدمات دوچرخه اشتراکی از ۳۶ کیلومتر مربع به ۵۲ کیلومتر و تعداد ایستگاه ها از ۷۶ ایستگاه به ۸۷ توسعه پیدا کرده است.
شنبه 01 آذر 1399

شهردار منطقه چهار شیراز خبر داد
آغاز عملیات فضای شهری بزرگراه مهندسین به طول ۲ کیلومتر

شهردار منطقه چهار شیراز از آغاز عملیات فضای شهری بزرگراه مهندسین به طول ۲ کیلومتر خبر داد.
شنبه 01 آذر 1399

شهردار شیراز:
طولانی ترین مسیر دوچرخه سواری ایمن شیراز افتتاح شد

شهردار شیراز در مراسم افتتاح طولانی ترین پیست دوچرخه سواری این کلان شهر در منطقه ١١شیراز گفت: این پیست به طول ٧ کیلومتر در دو طرف رودخانه خشک اجراشده است.
جمعه 30 آبان 1399

استاندار فارس در رزمایش بزرگ مهرورزی:
کمیته امداد امام خمینی(ره) به نیازهای طولانی مدت محرومان نیز توجه دارد/ بزرگ ترین کمک ما به یکدیگر رعایت دستورالعمل های بهداشتی است

استاندار فارس گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) علاوه بر نیازهای روزمره محرومین به مسائل طولانی مدت افراد تحت پوشش مانند تهیه خانه نیز توجه دارد و با ایجاد اشتغال زمینه خودکفایی و از تحت پوشش خارج شدن آن ها را فراهم می کند؛ هم اکنون فرزندان کمیته امداد مناصب بسیاری را در سطح مدیریت کشور در اختیار دارند.
پنجشنبه 29 آبان 1399

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز خبر داد
حضور ایثارگرانه آتش نشانان شیرازی در حادثه واژگونی تانکر ۳۰هزار لیتری

واژگونی خطرناک یک دستگاه تانکر ۳۰ هزار لیتری حامل میعانات گازی در گردنه باجگاه ، با تلاش و ایثارگری ۷ ساعته آتش نشانان شیرازی امدادرسانی شد.
پنجشنبه 29 آبان 1399

رئیس سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری شیراز:
طبق دستورالعمل دانشگاه علوم پزشکی، آرامستان بهشت احمدی محل دفن اموات مبتلا به کرونا است

رئیس سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری شیراز در خصوص تدفین اموات کرونایی گفت: محل دفن اموات مبتلا به کرونا طبق دستورالعمل دانشگاه علوم پزشکی، آرامستان بهشت احمدی و مرجع ذیصلاح صدور مجوز جهت دفن در سایر آرامستانها نیز دانشگاه علوم‌پزشکی تعیین شده است.
پنجشنبه 29 آبان 1399

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی انجام شد
افتتاح ایستگاه دانایی بوستان شهروند توسط شهرداری منطقه هفت شیراز

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی از ایستگاه دانایی بوستان شهروند با حضور رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر شیراز، معاونین، مدیران، یاوران شورا، جمعی از دانش آموزان و شهردار منطقه هفت افتتاح شد.
چهار شنبه 28 آبان 1399

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز تشریح کرد
اقدامات پاکبانان در روزهای بارندگی

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز گفت: این سازمان با شروع فصل پاییز و قبل از آغاز بارندگی ها اقدامات زیادی برای پاکسازی شهر انجام می دهد.
چهار شنبه 28 آبان 1399

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز:
شهرداری شیراز علی رغم مشکلات اقتصادی کشور و شیوع کرونا به صورت گسترده پروژه های عمرانی اجرا می کند

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز در آیین بهره برداری از پل چپگرد دلگشا گفت: براساس اعلام نظر سازمان شهرداری های کشور، امروز شهرداری شیراز علی رغم مشکلات اقتصادی حاکم بر جامعه و شیوع بیماری کرونا جزو شهرداری های کلانشهری است که به صورت گسترده پروژه های عمرانی را اجرا می کند.
سه شنبه 27 آبان 1399

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری شیراز خبر داد
نصب فضا‌های جداکننده راننده و مسافر در تاکسی‌ها

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری شیراز گفت: در راستای حفظ سلامت مسافران و رانندگان تاکسی تهیه و نصب رایگان کاور جداکننده فضای داخل تاکسی‌های شیراز آغاز شده است.
دوشنبه 26 آبان 1399
1 2 3