شبکه های اجتماعی
خبرنامه
پست الکترونیک
تلفن همراه

آرشیو اخبار

عبارت مورد نظر:   گروه خبری :
 
از تاریخ: تا :
نتایج جستجو

رهبر انقلاب:
اگر به توصیه‌ها توجه می‌شد، این اشکالات در خوزستان نبود/ مردم خوزستان نباید دچار این مشکلات باشند/ دولت بعدی حل مشکلات خوزستان را جدی دنبال کند

رهبر انقلاب فرمودند: اگر به توصیه‌هایی که نسبت به آب و فاضلاب خوزستان انجام شده بود توجه میشد، حالا مسلما این اشکالات را نداشتیم؛ مردم ناراحتیشان را بروز دادند و هیچ گله‌ای نمی‌شود از آنان داشت.
جمعه 01 مرداد 1400

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری شیراز:
کشتار دام به مناسبت عید قربان در شهر شیراز ممنوع است

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری شیراز گفت: با توجه به شیوع کرونا و آخرین دستورالعمل، هیچ جایگاهی را در سطح شهر شیراز برای ذبح بهداشتی دام به مناسبت عید قربان نخواهیم داشت و ذبح دام در سطح شهر ممنوع است.
سه شنبه 29 تیر 1400

پیام رهبر انقلاب برای حج/ همه سخن ایران مقاومت در برابر شرارت آمریکاست

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تصریح کردند: همه‌ سخنِ جمهوری اسلامی ایران، مقاومت در برابر دخالت و شرارت آمریکا و دیگر قدرت‌های متجاوز و به دست گرفتنِ سررشته‌ آینده‌ دنیای اسلام با تکیه بر معارف اسلامی است.
دوشنبه 28 تیر 1400

استاندار فارس:
تامین هزینه خرید دستگاه ترموپتراپی به منظور درمان بیماران مبتلا به سرطان پیگیری شد / تامین اعتبار برای تکمیل پروژه های آبرسانی روستایی و پرداخت حقوق آبداران در دستور کار قرار گرفت

استاندار فارس در دیدار با محمد باقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به اینکه تهیه دستگاه ترموتراپی با هدف درمان بیماران مبتلا به سرطان در جنوب کشور برای بیمارستان نمازی خریداری شده است، عنوان کرد: این دستگاه خریداری شده اما در حال حاضر ۲۶ میلیارد تومان از هزینه آن به صورت بدهی دانشگاه علوم پزشکی شیراز باقی مانده است.
دوشنبه 28 تیر 1400

سلامِ فجر به لیگ برتر

تیم فوتبال فجر شهید سپاسی به انتظار ۸ ساله فارسی ها پایان داد.
دوشنبه 28 تیر 1400

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز:
کنارگذرهای رودخانه خشک شیراز بسته شد

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز گفت: کنارگذرهای رودخانه خشک شیراز از ساعت ١٧:۴۵ دقیقه عصر امروز شنبه ۲۶ تیرماه ۱۴۰۰ تا پایان بارندگی بسته است.
شنبه 26 تیر 1400

استاندار فارس در جمع بازیکنان تیم فجر شهید سپاسی:
ورزش های تیمی نشاط و امید را به جامعه تزریق می‌کند

استاندار فارس گفت: ورزش های تیمی از خصوصیاتی ویژه مانند نشاط آفرینی، غرور، هویت ملی و محلی برای عده زیادی از مردم برخوردارند.
جمعه 25 تیر 1400

سالن ورزشی ۶۰۰۰ نفره شیراز افتتاح شد
استاندار: سرانه ورزشی فارس در دولت تدبیر و امید دو برابر افزایش پیدا کرده است

سالن ورزشی ۶۰۰۰ نفری شیراز با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور افتتاح شد.
پنجشنبه 24 تیر 1400

استاندار فارس تاکید کرد:
استفاده از ظرفیت های انسانی و مدیریتی برای حل مشکلات

استاندار فارس گفت: در پاسخگویی به نیازمندی مردم به خدمات تامین اجتماعی باید تلاش کرد و این روند در فراز و نشیب های سیاسی و اقتصادی نباید کند شود.
چهار شنبه 23 تیر 1400

شهردار منطقه یازده شیراز:
دومین پیست اسکیت استاندارد شهر شیراز در منطقه یازده احداث می شود

شهردار منطقه یازده از احداث دومین پیست اسکیت استاندارد شهر شیراز در این منطقه خبر داد و گفت: با توجه به اینکه بخش زیادی از جمعیت شهروندان منطقه یازده را جوانان و نوجوانان تشکیل داده اند در نظر گرفتن نیازهای این قشر در صدر برنامه های ما قرار دارد.
چهار شنبه 23 تیر 1400

به منظور برقراری توسعه همکاری‌های علمی و فناوری
تفاهمنامه بین شهرداری شیراز، پارک علم و فناوری فارس و معاونت فناوری ریاست جمهوری امضا شد

به منظور برقراری توسعه همکاری‌های علمی و فناوری بین معاونت فناوری ریاست جمهوری، شهرداری شیراز و پارک علم وفناوری استان و بهره‌گیری از امکانات و پتانسیل‌های هر یک از طرفین، تفاهم نامه‌ای امضاء و مبادله شد.
چهار شنبه 23 تیر 1400

استاندارفارس در بازدید از مرکز نوآوری دانشگاه علوم پزشکی:
فارس رشد خوبی در زمینه شرکت های دانش بنیان داشته است

استاندارفارس گفت: از سال ۹۲ تاکنون این استان رشد بسیار خوبی در زمینه شرکت های دانش بنیان داشته است به گونه ای که بیش از یک هزار و ۱۰۰ شرکت نوآوری داریم که بیش از ۲۰۰ شرکت دانش بنیان و بقیه فناور هستند.
سه شنبه 22 تیر 1400

به مناسبت روز جهانی بدون پلاستیک
سفره های پارچه ای در تعدادی از نانوایی ها توزیع شد

رییس سازمان مدیریت پسماند اعلام کرد: به مناسبت روز جهانی بدون پلاستیک در تعدادی از نانوایی های سطح شهر سفره های پارچه ای خرید نان توزیع و جایگزین کیسه های نایلونی شد.
سه شنبه 22 تیر 1400

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس خبر داد:
تفاهم نامه تامین مالی و برنامه عملیاتی اجرای پروژه های آب و خاک استان فارس امضا شد

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس گفت: تفاهم نامه تامین مالی و برنامه عملیاتی اجرای پروژه های آب و خاک استان فارس میان استانداری فارس و معاونت آب و خاک وزارت جهادکشاورزی امضا شد.
دوشنبه 21 تیر 1400

استاندار فارس تاکید کرد:
لزوم همفکری برای مدیریت خاموشی ها

استاندار فارس گفت: قوانین عمومی کشور و شرایط خاص اقتصادی موانع مختلفی در جذب سرمایه گذاری در صنعت برق ایجاد کرده که باید در آینده مورد بازنگری قرار گیرد.
یکشنبه 20 تیر 1400

استاندار فارس تاکید کرد:
مدیران تا لحظه آخر تلاش کنند، مردم فعالیت صادقانه را تشخیص می‌دهند/ ۸۶ درصد از اسناد خزانه جذب شده است

استاندار فارس تاکید کرد: مدیران فرصت باقی مانده برای استفاده از ظرفیت های بودجه را مغتنم بشمارند و تکمیل پروژه های مهم و اثرگذاری که در مراحل پایانی هستند در دستور کار باشد.
شنبه 19 تیر 1400
1 2 3