رهبر انقلاب:
اگر به توصیه‌ها توجه می‌شد، این اشکالات در خوزستان نبود/ مردم خوزستان نباید دچار این مشکلات باشند/ دولت بعدی حل مشکلات خوزستان را جدی دنبال کند

رهبر انقلاب فرمودند: اگر به توصیه‌هایی که نسبت به آب و فاضلاب خوزستان انجام شده بود توجه میشد، حالا مسلما این اشکالات را نداشتیم؛ مردم ناراحتیشان را بروز دادند و هیچ گله‌ای نمی‌شود از آنان داشت.
جمعه 01 مرداد 1400

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری شیراز:
کشتار دام به مناسبت عید قربان در شهر شیراز ممنوع است

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری شیراز گفت: با توجه به شیوع کرونا و آخرین دستورالعمل، هیچ جایگاهی را در سطح شهر شیراز برای ذبح بهداشتی دام به مناسبت عید قربان نخواهیم داشت و ذبح دام در سطح شهر ممنوع است.
سه شنبه 29 تیر 1400

پیام رهبر انقلاب برای حج/ همه سخن ایران مقاومت در برابر شرارت آمریکاست

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تصریح کردند: همه‌ سخنِ جمهوری اسلامی ایران، مقاومت در برابر دخالت و شرارت آمریکا و دیگر قدرت‌های متجاوز و به دست گرفتنِ سررشته‌ آینده‌ دنیای اسلام با تکیه بر معارف اسلامی است.
دوشنبه 28 تیر 1400

استاندار فارس:
تامین هزینه خرید دستگاه ترموپتراپی به منظور درمان بیماران مبتلا به سرطان پیگیری شد / تامین اعتبار برای تکمیل پروژه های آبرسانی روستایی و پرداخت حقوق آبداران در دستور کار قرار گرفت

استاندار فارس در دیدار با محمد باقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به اینکه تهیه دستگاه ترموتراپی با هدف درمان بیماران مبتلا به سرطان در جنوب کشور برای بیمارستان نمازی خریداری شده است، عنوان کرد: این دستگاه خریداری شده اما در حال حاضر ۲۶ میلیارد تومان از هزینه آن به صورت بدهی دانشگاه علوم پزشکی شیراز باقی مانده است.
دوشنبه 28 تیر 1400

سلامِ فجر به لیگ برتر

تیم فوتبال فجر شهید سپاسی به انتظار ۸ ساله فارسی ها پایان داد.
دوشنبه 28 تیر 1400

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز:
کنارگذرهای رودخانه خشک شیراز بسته شد

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز گفت: کنارگذرهای رودخانه خشک شیراز از ساعت ١٧:۴۵ دقیقه عصر امروز شنبه ۲۶ تیرماه ۱۴۰۰ تا پایان بارندگی بسته است.
شنبه 26 تیر 1400

استاندار فارس در جمع بازیکنان تیم فجر شهید سپاسی:
ورزش های تیمی نشاط و امید را به جامعه تزریق می‌کند

استاندار فارس گفت: ورزش های تیمی از خصوصیاتی ویژه مانند نشاط آفرینی، غرور، هویت ملی و محلی برای عده زیادی از مردم برخوردارند.
جمعه 25 تیر 1400

سالن ورزشی ۶۰۰۰ نفره شیراز افتتاح شد
استاندار: سرانه ورزشی فارس در دولت تدبیر و امید دو برابر افزایش پیدا کرده است

سالن ورزشی ۶۰۰۰ نفری شیراز با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور افتتاح شد.
پنجشنبه 24 تیر 1400

استاندار فارس تاکید کرد:
استفاده از ظرفیت های انسانی و مدیریتی برای حل مشکلات

استاندار فارس گفت: در پاسخگویی به نیازمندی مردم به خدمات تامین اجتماعی باید تلاش کرد و این روند در فراز و نشیب های سیاسی و اقتصادی نباید کند شود.
چهار شنبه 23 تیر 1400

شهردار منطقه یازده شیراز:
دومین پیست اسکیت استاندارد شهر شیراز در منطقه یازده احداث می شود

شهردار منطقه یازده از احداث دومین پیست اسکیت استاندارد شهر شیراز در این منطقه خبر داد و گفت: با توجه به اینکه بخش زیادی از جمعیت شهروندان منطقه یازده را جوانان و نوجوانان تشکیل داده اند در نظر گرفتن نیازهای این قشر در صدر برنامه های ما قرار دارد.
چهار شنبه 23 تیر 1400
آرشیو ...