پیام رهبر انقلاب در پی ترور دانشمند هسته‌ای و دفاعی شهید محسن فخری‌زاده

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی با تبریک و تسلیت شهادت و فقدان دانشمند برجسته و ممتاز هسته‌ای و دفاعی جناب آقای محسن فخری‌زاده، بر مجازات قطعی عاملان و آمران این جنایت و همچنین لزوم پیگیری تلاش علمی و فنی این شهید تأکید کردند.
شنبه 08 آذر 1399

بیش از ۴ میلیون متر مربع از معابر شیراز ترمیم و روکش آسفالت شدند
پاسخگویی به مطالبات شهروندان در خصوص آسفالت معابر

شهردار شیراز نهضت آسفالت را یکی از مطالبه‌های اصلی شهروندان ارزیابی کرد و گفت: طبق نظرسنجی انجام شده خواسته اصلی شهروندان در۹ منطقه از مجموع ۱۱ منطقه شیراز، بهبود وضعیت آسفالت معابر است و براساس خواسته مردم عزم جدی شهرداری برای نهضت آسفالت معابر سطح شهر استوار شده است.
شنبه 08 آذر 1399

در نشست ویدئو کنفرانس کنترل پروژه زیر ساخت های استان فارس و شهر شیراز
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از همکاری و خدمات شهرداری شیراز تقدیر کرد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشست ویدئو کنفرانس کنترل پروژه زیر ساخت های استان فارس و شهر شیراز از همکاری و خدمات شهرداری شیراز تقدیر کرد.
شنبه 08 آذر 1399

پیام رهبر انقلاب:
بسیج، ثروت بزرگ و ذخیره‌ خداداد ملت ایران است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به‌مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفین، بسیج را ثروت بزرگ و ذخیره‌ی خداداد ملت ایران دانستند و تأکید فرمودند: دشمنان، اکنون و همیشه در این اندیشه بوده‌اند و خواهند بود که آن را نابود یا بی‌اثر کنند.
چهار شنبه 05 آذر 1399

رهبر انقلاب:
مسیر رفع تحریم را یک بار امتحان و چند سال مذاکره کردیم اما به نتیجه‌ای نرسید/ موشک و منطقه ما به اروپایی‌ها ربطی ندارد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید بر اینکه برای علاج تحریم‌ها دو مسیر «خنثی‌سازی تحریم‌ها و غلبه بر آنها» و «رفع تحریم» وجود دارد، افزودند: البته ما مسیر رفع تحریم را یک بار امتحان و چند سال مذاکره کردیم اما به نتیجه‌ای نرسید.
سه شنبه 04 آذر 1399

استاندارفارس در جلسه ستاد تنظیم بازار استان:
قیمت های مصوب ستاد تنظیم بازار باید رعایت شود / دستگاه های مسئول باید در شرایطی که مردم با بیماری و تحریم روبرو هستند به وظایف خود با جدیت عمل کنند

استاندارفارس گفت: قیمت های کالاها و خدمات ضروری مورد نیاز مردم باید با آنالیز صحیح تعیین و با در نظر گرفتن همه عوامل اعلام شود و همه موظفند قیمت های اعلام شده توسط ستاد تنظیم بازار را رعایت کنند.
سه شنبه 04 آذر 1399

با هدف بررسی مشکلات انجام گرفت؛
بازدید استاندار فارس از واحد تولید تجهیزات فرودگاهی

استاندار فارس گفت :همه در زنجیره اقتصادی کشور مورد توجه قرار دارند و تلاشها باید در جهت تامین منافع همگانی انجام شود.
یکشنبه 02 آذر 1399

شهردار منطقه۱۰ شیراز:
حد فاصل گویم تا ورودی دوم صدرا در حوزه استخفاظی راه و شهرسازی است

شهردار منطقه ١٠ شیراز با اشاره به اینکه محور حد فاصل گویم تا ورودی دوم صدرا در حوزه استخفاظی راه و شهرسازی است، گفت: در خصوص گلوگاه گویم با توجه به هزینه های بالای خرید املاک اطراف این محل تا کنون چند مورد مطرح شده بود از جمله ایجاد زیر گذر که با توجه به مشکلات ان امکان اجرای زیر گذر در این محل وجود ندارد اما در نهایت مصوبه ای برای اجرای یک روگذر در این محل داشتیم که به زودی این پروژه آغاز می‌شود و بهترین راه حل نیز اجرای رو گذر در این محل است.
شنبه 01 آذر 1399

با گشایش ایستگاه جدید دوچرخه‌های هوشمند اشتراکی در محدوده منطقه ۶
تعداد ایستگاه دوچرخه‌های هوشمند اشتراکی به ۸۷ ایستگاه افزایش یافت

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز گفت: با گشایش ایستگاه جدید دوچرخه‌های هوشمند اشتراکی در محدوده منطقه ۶، مساحت محدوده خدمات دوچرخه اشتراکی از ۳۶ کیلومتر مربع به ۵۲ کیلومتر و تعداد ایستگاه ها از ۷۶ ایستگاه به ۸۷ توسعه پیدا کرده است.
شنبه 01 آذر 1399

شهردار منطقه چهار شیراز خبر داد
آغاز عملیات فضای شهری بزرگراه مهندسین به طول ۲ کیلومتر

شهردار منطقه چهار شیراز از آغاز عملیات فضای شهری بزرگراه مهندسین به طول ۲ کیلومتر خبر داد.
شنبه 01 آذر 1399
آرشیو ...