شهردار شیراز در نود و هفتمین نشست شهرداران کلانشهرهای کشور:
مشهد، قم و شیراز مثلث زیارتی تشکیل دهند

شهردار شیراز در نود و هفتمین نشست شهرداران کلانشهرهای کشور گفت: به منظور تردد آسان تر زائران و تقویت و توسعه زیرساخت های گردشگری، می توان مثلث زیارتی با حضور شهرهای مشهد مقدس، قم و شیراز تشکیل داد و در این راستا طرح های مشترک فرهنگی اجرا کرد.
پنجشنبه 18 مرداد 1397

شهردار شیراز:
آموزش های شهر فرزانگان پایه توسعه فرهنگ شهروندی است

شهردار شیراز عنوان کرد: آموزش های ارائه شده در طرح شهر فرزانگان پایه توسعه فرهنگ شهروندی و احیای ارزش های فراموش شده پیشین است.
چهار شنبه 17 مرداد 1397

شهردار شیراز:
تزریق امید به جامعه نیاز امروز کشور است

شهردار شیراز عنوان کرد: در شرایط کنونی کشور، تزریق روحیه امید و نشاط در جامعه به ویژه در بین جوانان، یک نیاز مبرم و ضروری است.
چهار شنبه 17 مرداد 1397

پاسخ رهبر انقلاب به نگرانی علاقه‌مندان به انقلاب

رهبر انقلاب در پاسخ به نگرانی و علاقه‌مندان به انقلاب گفتند: نسبت به اوضاع ما اصلا نگران نباشند، هیچکس هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، مطمئن باشند، هیچ تردیدی در این جهت وجود ندارد؛ این را به همه بگویید.
چهار شنبه 17 مرداد 1397

شهردار شیراز:
خط دو قطار شهری ظرف سه سال آینده به بهره برداری می رسد

شهردار شیراز در آیین ورود دستگاه حفاری مکانیزه TBM به ایستگاه رحمت خط دو قطار شهری گفت: تلاش مجموعه مدیریت شهری بر این است که خط دو قطار شهری ظرف سه سال آینده به بهره برداری برسد.
پنجشنبه 04 مرداد 1397

استاندار فارس:
نرخ بیکاری در استان فارس به ۹.۹ درصد کاهش یافت/ رویکرد مدیران رفع موانع فعالیت بخش خصوصی است

تبادار استاندار فارس گفت: گزارش سه ماهه نخست سال ۱۳۹۷ نشان دهنده کاهش نرخ بیکاری استان از ۱۰.۸ درصد در سال ۱۳۹۶ به ۹.۹ درصد است.
پنجشنبه 04 مرداد 1397

شهردار شیراز در حاشیه جلسه ستاد بازآفرینی شهری:
حل مشکلات اجتماعی بافت تاریخی نیازمند مداخله نهادهای امنیتی و حمایتی است

رویکرد مجموعه مدیریت شهری برای باززنده سازی بافت تاریخی فرهنگی، فراهم کردن زمینه سرمایه گذاری در حوزه های گردشگری و فرهنگی از طریق برگزاری رخدادهای هنری در این بافت ارزشمند است.
سه شنبه 02 مرداد 1397

شهردار شیراز در نشست امضای تفاهم نامه همکاری با بنیاد ملی نخبگان فارس:
باید به سمت اداره هوشمند شهر گام برداریم

شهردار شیراز در نشست امضای تفاهم نامه همکاری با بنیاد ملی نخبگان استان فارس عنوان کرد: با توجه به شرایط مالی شهرداری برای کاهش هزینه انجام امور باید به سمت اداره هوشمند شهر گام برداریم و در این مسیر از ایده های نخبگان استفاده خواهیم کرد.
شنبه 30 تیر 1397

رهبر انقلاب در دیدار وزیر و مسؤولان وزارت خارجه:
سخن رئیس‌جمهور درباره صادرات نفت مهم بود/ وزارت خارجه بطور جدی پیگیری کند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: سخنان رئیس‌جمهور مبنی بر اینکه «اگر نفت ایران صادر نشود، نفت هیچ کشوری در منطقه صادر نخواهد شد» سخنانی مهم و حاکی از سیاست و رویکرد نظام است؛ وظیفه وزارت امور خارجه پیگیری جدی اینگونه مواضع رئیس‌جمهور است.
شنبه 30 تیر 1397