شهردار شیراز:
درصدد هستیم برند «شیراز، شهر پاک» را در ذهن شهروندان و مسافران به یادگار بگذاریم

شهردار شیراز در آستانه سال نو اظهار امیدواری کرد «شهر پاک» مهمترین خاطره مسافران نوروزی در بازدید از این شهر باشد.
دوشنبه 27 اسفند 1397

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز:
ششمین دوره ملی و سومین دوره بین المللی جشنواره عکس شیراز در تابستان ۹۸ برگزار می شود

مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز و دبیر ششمین دوره ملی و سومین دوره بین المللی جشنواره عکس شیراز امروز خبر از برگزاری این جشنواره در تابستان سال ۹۸ داد و گفت: مهمترین اتفاق جشنواره ششم عکس شیراز امروز اضافه شده بخش ویژه جایزه زنده یاد استاد میرزا حسن عکاسباشی است.
دوشنبه 27 اسفند 1397

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری شیراز اعلام کرد
فعالیت ۶ دستگاه اتوبوس گردشگری ویژه مسافران نوروزی در شیراز

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری شیراز گفت: مسافران نوروزی به وسیله ۶ دستگاه اتوبوس گردشگری از کمپ‌های اسکان به مراکز زیارتی و گردشگری شیراز منتقل می‌شوند.
دوشنبه 27 اسفند 1397

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز:
برنامه‌های نوروزی شیراز برای شهروندان و مسافران پیش بینی شده است

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز گفت: برنامه‌های نوروزی در دو بخش ویژه شهروندان و مسافران و مهمانان نوروزی پیش‌بینی شده است.
دوشنبه 27 اسفند 1397

استاندار فارس در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان:
۸۲ درصد بودجه عمرانی وهزینه ای سال ۹۷تخصیص یافته است/ زیرساخت داده مکانی اطلاعات خوبی در اختیار تصمیم گیران قرار می دهد/ رهبر معظم انقلاب بر رفتارهای فعالانه، ابتکاری، هوشمندانه و امیدوارانه تاکید دارند

استاندار فارس با بیان این که ۸۲ درصد بودجه دربخش عمرانی مشتمل بر ملی واستانی وهمچنین بودجه هزینه ای این استان به مبلغ دو هزار و ۱۹۵ میلیارد تومان در سال ۹۷ تخصیص یافته است، گفت: دستگاه ها باید تعهدات قانونی خود در بودجه ۹۷ را اجرایی کنند.
یکشنبه 26 اسفند 1397

ستاندار فارس در جلسه کارگروه توسعه صادرات استان:
بی انگیزگی و سستی در توسعه صادرات جایز نیست/ رفع مشکلات صادرات استان در سطوح ملی پیگیری می شود/میز صادرات خدمات فنی و مهندسی درفارس تشکیل شود

استاندار فارس با انتقاد از رخوت و سستی و بی انگیزگی حاکم بر صادرات در استان فارس بر لزوم علت یابی این موضوع و رفع آن تاکید کرد و افزود: در شرایط کنونی صادرات حلال بسیاری از مشکلات اقتصادی است که باید با جدیت در دستور کار قرار بگیرد.
یکشنبه 26 اسفند 1397

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز:
زمینه تبادل فرهنگی شیراز و شانگهای فراهم می‌شود

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز ابراز امیدواری کرد که زمینه تبادل فرهنگی و هنری بین شیراز و شانگهای فراهم شود.
شنبه 25 اسفند 1397

استاندار فارس در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر :
تمهیدات لازم برای سفرهای نوروزی زمینه معرفی توانمندی های فارس را فراهم می‌کند/ تمدن کهن فارس همراه با شعائر دینی در برنامه‌های فرهنگی مد نظر باشد

استاندار فارس با اشاره به اینکه فارس از پتانسیل‌های گردشگری استان در زمینه‌های فرهنگی، مذهبی، طبیعی، تاریخی و اقلیمی برخوردار است، بی تردید فراهم کردن مقدمات و در نظر گرفتن تمهیدات لازم برای سفرهای نوروزی بر تکرار شدن این سفرها در سال‌های آینده و معرفی فارس موثر خواهد بود.
شنبه 25 اسفند 1397

شهردار شیراز:
پاکبانان از جمله شریف ترین همکاران ما در شهرداری هستند

شهردار شیراز در آیین تجلیل از پاکبانان این کلانشهر گفت: پاکبانان از جمله شریف ترین همکاران ما در مجموعه مدیریت شهری هستند.
شنبه 25 اسفند 1397

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز:
شناسایی نقاط حادثه‌خیر شیراز برای چهارشنبه‌سوری

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز اعلام کرد که هشت نقطه حادثه‌خیر برای مدیریت رخدادهای چهارشنبه سوری، در این کلانشهر شناسایی شده است.
شنبه 25 اسفند 1397
آرشیو ...